Skąd wziąć pożyczkę?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
fafi
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:29

Skąd wziąć pożyczkę?

Post autor: fafi »

Potrzebuje pożyczki ale z jakiegoś pewnego źródła. Zastanawiam się co może okazać sie dla mnie pewnym miejscem. Z tego co rozmawiałam z moim znajomym to trzeba uważać ale można znaleźć bardzo fajne oferty. Ktoś z was korzystał niedawno i może polecić takie miejsca ?
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Skąd wziąć pożyczkę?

Post autor: kaktusowa »

Mogę oczywiście polecić platformę Saverium.pl z której korzystam ja i moi znajomi. To bezpieczny sposób na uzyskanie pożyczki albo kredytu. Procedura też jest bardzo łatwa, nie wymaga specjalnych zabezpieczeń, składasz jeden wniosek i dostajesz oferty o wielu firm a nawet banków.
oewonga_pożyczki

Re: Skąd wziąć pożyczkę?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Może zainteresuje Cię nasza oferta? Teraz, jako nowa klientka, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ