Sklep z sprzetem do ogrodu

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Wikuś

Sklep z sprzetem do ogrodu

Post autor: Wikuś »

szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z sprzętem do ogrodu. idzie wiosna i chciałbym porządnie zająć się ogrodem. Zależy mi na tym żebym w jednym miejscu mogła kupić wszystko i najlepiej z dostawa do domu. Fajnie też jakby ceny były normalne. I przy okazji polecacie jakieś konkretne urządzenia do ogrodu oprócz kosiarki? Przyznaje że jestem zielona w tym temacie, wszystkie wskazówki mile widziane.
Pińkola

Re: Sklep z sprzetem do ogrodu

Post autor: Pińkola »

ja ci bardzo polecam ten sklep: https://www.krysiak.pl/. Jeśli chodzi o sprzęty to też dużo zależy od tego co ty właściwie chcesz tam robić, u nas na przykład na kondycje trawnika bardzo pomogła glebogryzarka. Ogólnie w tym sklepie właśnie kupowaliśmy różne sprzęty na przełomie kilku lat i tylko raz coś się stało z kosiarką ale to na spokojnie naprawili nam w serwisie.
władek

Re: Sklep z sprzetem do ogrodu

Post autor: władek »

Narzędzia i sprzęt ogrodowy w dobrych pieniądzach znajdziesz tutaj: https://www.megascena.pl/narzedzia-ogrodnicze/. Nie raz już u nich zamawiałem i wszystko było w jak najlepszym porządku. Wybór też spory, więc można się zaopatrzyć na wiosnę, bo teraz jest sporo roboty w ogrodzie i przy domu.
kątek

Re: Sklep z sprzetem do ogrodu

Post autor: kątek »

Ja przez przypadek trafiłem na stronę sklepu https://www.alpina-garden.com/pl/ i polecam każdemu, kto potrzebuje dobrego i profesjonalnego sprzętu do ogrodu. Zamówiłem sekator i (w porównaniu do trzech poprzednich) nie miał sobie równych!
Można sobie też porównać wybrane produkty - modele - co czasami pomaga w wyborze
ODPOWIEDZ