Spadek z długiem Gdańsk

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Milinka22

Spadek z długiem Gdańsk

Post autor: Milinka22 »

Kilka tygodni temu zmarła ciocia, z którą miałam bardzo silną więź, bo praktycznie mnie wychowała. Nie miała własnych dzieci i innej rodziny, więc jestem jedynym spadkobiercą jej majątku. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że okazało się, że ciocia miała całkiem spory dług. Dla mnie jest on nie do spłacenia. Co robić w takiej sytuacji? Czy jest jakaś kancelaria prawna w Trójmieście, która pomoże mi w tej sytuacji? A może ktoś z Was miał podobny problem?
lolka333

Re: Spadek z długiem Gdańsk

Post autor: lolka333 »

"Kilka tygodni temu zmarła ciocia, z którą miałam bardzo silną więź, bo praktycznie mnie wychowała. Nie miała własnych dzieci i innej rodziny, więc jestem jedynym spadkobiercą jej majątku. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że okazało się, że ciocia miała całkiem spory dług. Dla mnie jest on nie do spłacenia. Co robić w takiej sytuacji? Czy jest jakaś kancelaria prawna w Trójmieście, która pomoże mi w tej sytuacji? A może ktoś z Was miał podobny problem?"


Oczywiście, że zawsze możesz szukać pomocy prawnej i masz prawo do tego, aby spadku nie przyjąć, ale pamiętaj, że poza długiem tracisz wszystko, co mogłabyś odziedziczyć. Świetną pomoc prawną w Trójmieście oferuje mecenas Mindykowski. Wiele różnymi sprawami się zajmował i na pewno sobie poradzi.
ODPOWIEDZ