Sport

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
dziewięć9

Re: Sport

Post autor: dziewięć9 »

Ja skupiam się na piłce nożne, czasem może siatkówka. Wszystko co trzeba żeby grać szybko i skutecznie znajduje tutaj https://typydnia.net.pl/ . Serwis również nowych graczy bardzo sprawnie wprowadzi do grania na nieco większą skalę, widać że jest t napisane bardzo dobrze. Informacjom na prawdę można zaufać, bardzo często się sprawdzają.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: Sport

Post autor: Matylda »

Znacie może taką stronę o siatkówce amatorska plus liga ? Widziałam jak mój chłopak często na nią zagląda i na początku trochę mnie to wkurzało, że jest uzależniony od siatkówki. Jednak gdy zobaczyłam taki mecz na żywo to przekonałam się, jakie to są niesamowite emocje. Sama chciałabym spróbować przygody z tą piłką. Kiedyś nawet grałam jako nastolatka w szkole.
Hańka

Re: Sport

Post autor: Hańka »

Sport czasem wiąże się z uszczerbkami na zdrowiu. Wtedy musimy na pewno zdiagnozować problem u poradnia medycyny sportowej , gdzie dokładnie przebadają nasze potrzeby i problemy i poradzą jak radzić sobie z nimi, bo jednak nie jest czasem łatwo poradzić sobie z takimi problemami.
AngelikaŻ

Re: Sport

Post autor: AngelikaŻ »

Ja uwielbiam wspinaczkę i już się ciesze na czerwcowe wyjazdy na , których będziemy własnie się wspinać. Muszę zadbać o cale wyposażenie i już wiem, że będę musiała kupić trochę akcesoriów i jak zwykle kupię je tu https://www.sport-fun.pl/#buty-2. Polecam ten sklep dla każdego kto tak jak ja lubi takie wspinaczi.
Roboń

Re: Sport

Post autor: Roboń »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej opaski sportowej dla efektywniejszego uprawiania sportu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep Ale https://ale.pl/98962-opaska-sportowa-sm ... ymetr.html w którym będziecie mogli znaleźć model Amazfit BAND 5 PULSOKSYMETR którego z resztą sam używam. Z wieloma funkcjami m.in kontroli stresu, oddychania, natlenienia krwi, czy tętna. Tak jak być powinno i wszystko pod kontrolą za pomoca jednej opaski.
AlicjaŻ

Re: Sport

Post autor: AlicjaŻ »

Ja uwielbiam wspinaczkę górska i tym sportem zaraził mnie mój byly chlopak. Chłopaka niema ale mój związek z górami i ze wspinaczką został i daje mi to bardzo dużo satysfakcji i adrenaliny. Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie i zacząć wspinaczkę to polecam zapoznać się z oferta sklepu gdzie znajdziemy wszystko co do wspinaczki potrzebne i jest to sklep Sport Fun https://www.sport-fun.pl/kontakt
rafał

Re: Sport

Post autor: rafał »

Dla mnie podstawą są odżywki białkowe, które kupuję w https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... -bialkowe/ . Dzięki ich stosowaniu widać o wiele lepsze efekty po treningach. Również samopoczucie mam lepsze, dodatkowo ich cena nie jest jakaś wygórowana
Grześ55

Re: Sport

Post autor: Grześ55 »

Według mnie warto kupić odpowiedni strój do uprawiania sportu. Na pewno przyda się koszulka kompresyjna do biegania, która jest dostępna np. na stronie https://tricentre.pl/product-pol-4724-C ... ieska.html
ODPOWIEDZ