Tarot

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Tarot

Post autor: maia »

Nigdy nie wierzyłam w całą tę numerologię i tarota, myślałam, że to totalna ściema, aż nie poszłam z koleżanką (trochę ironicznie) do wróżki. Poszłyśmy do MARGARET (Małgorzata Zemła) w Częstochowie https://tarotrunynumerologia.pl/home,36,tarot.html i ona okazała się bardzo rzetelna. Widać, ze ma talent. Tarot był super wyjściem, wiele rzeczy w głowie mi się dzięki temu rozjaśniło. Polecam tam iść, nawet żeby przekonać samego siebie do czegoś nowego, a nuż wam też pomoże.
łobuz

Re: Tarot

Post autor: łobuz »

A może taki nietypowy prezent - porada jasnowidza :) albo wróżba miłosna. Rzadko się chyba trafiają tego typu prezenty a mogą wywołać sporo zadowolenia i uśmiechu :) Bawię się dość często na stronie http://wrozby24.com.pl/ - polecam!
Aniła

Re: Tarot

Post autor: Aniła »

Tarot jest super i bardzo skuteczny, tylko musi być odpowiednia osoba. Dobra wróżka jest jak prawdziwy skarb! To najlepsza przyjaciółka i psycholog w jednym. Mieszkam w Krakowie i chodzę do takiej jednej Tatiany, wróżka Kraków zawsze udziela mi fachowej pomocy. Staram się być u niej minimum raz w miesiącu :D
Alica

Re: Tarot

Post autor: Alica »

Ja w to wierzę i mam wiele praktycznych przykładów, że wizyta u wróżki się sprawdziła. Gdyby to było takie 100% kłamstwo, to nie przeżyłoby tylu tysięcy lat uważam. Coś w tym jest i to pragnienie jest bardzo głęboko w nas wszystkich. Wystarczy zobaczyć jak często spotykamy się u nas w kraju z ezoterykom i symblolami. Ja chodzę do wróżki od pięciu lat, moja sprawdzona i zaufana Wróża Gorzów Wielkopolski to prawdziwa pomocna dłoń w moim życiu. Jej głos działa niczym miód na moje często ranne serce, ociera mi łzy i wspiera. Wszystko po to by być silną i niezależną kobietą w życiu codziennym! Bardzo polecam udać się ale do takiej sprawdzonej i zaufanej osoby w tym świecie wielu jest kartaczy.
olafinaa

Re: Tarot

Post autor: olafinaa »

Nie wierzyłam nigdy w takie sprawy, ale dziś kompletnie inaczej do tego podchodzę. Tarot jak i liczby https://venus-and-mars.com/1111-anielsk ... merologii/ są mi znane. Nie mam pojęcia kiedy zaczęła się nasza przygoda, ale jeśli mam być szczera to się cieszę, że już jest. To dla mnie jest kluczowe.
goośka

Re: Tarot

Post autor: goośka »

Jeśli chodzi o tarota to myślę, że może was zainteresować https://www.marcintarot.pl/?fbclid=IwZX ... MTZieXRlcw . Widziałam, że też przeprowadzane są tutaj rytuały miłosne, więc może akurat spodoba wam się ta oferta?
ODPOWIEDZ