Wesele

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
małwa

Wesele

Post autor: małwa »

No dobrze, porozmawiamy może o weselu, co? Mam miejsce, gdzie mogłabym je zrobić, nawet nikt by się za bardzo nie musiał dowiedzieć. Byłby to taki nasz mały ślub w plenerze . Mam też kogoś, kto przyjechałby to fotografować. Pytanie tylko, czy i jak mam to zrobić, żeby na pewno wszystkim pasowało. Czy macie na ten temat jakieś propozycje?
Grębjan

Re: Wesele

Post autor: Grębjan »

Jak ślub w plenerze to tylko w stodole, a właściwie w ogrodzie przed stodołą. Budynek gospodarczy posłuży podczas tańców na weselu :-) W okolicach Warszawy jest wiele przepięknych miejsc, o których możesz poczytać tutaj: https://vascoimages.pl/stodola-na-wesel ... -warszawy/. W publikacji wypisane są wszystkie stodoły w województwie mazowieckim.
łucjaa

Re: Wesele

Post autor: łucjaa »

A co z ubiorem dla najważniejszej Panny Młodej ? Gdzie kupowałyście swoje suknie ? ja skorzystałam z oferty salonu Agnes Fashion Group https://www.agnesfashiongroup.pl/salon-swidwin,s1 . Mają tu wiele modeli, różne fasony czy kolory. Ceny sukien nie są wygórowane, sporo modeli można dostać w cenach wyprzedażowych.
czosnekwrgł

Re: Wesele

Post autor: czosnekwrgł »

My z kolei organizowaliśmy wesele w okolicach Gdyni. Także zgłoszenie się do https://biancas.pl/wesela/ w tej kwestii było porządnym pomysłem. To właśnie oni odpowiadali za pełną realizację eventu, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na miejscu, poza właściwie przystosowaną salą czekała na nas także smakowita restauracja - najedliśmy się do syta!
Violuś

Re: Wesele

Post autor: Violuś »

Wybór sali na wesel czasami spędza sen z powiek młodej parze, bo trzeba się na prawdę natrudzić,przejechać trochę kilometrów i w końcu wybrać a i tak nie do końca będziemy pewni czy wybór był dobry. Wiele par decyduje się na organizowanie wesela poza miejscem zamieszkania , wiele wybiera polskie góry. Świetną ofertę mają w Dworze Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... noclegiem/ .Ten obiekt jak żaden inny jest przygotowany do organizacji wesela.Warunki plenerowe także mają tam przednie.
Łukasz412

Re: Wesele

Post autor: Łukasz412 »

Czujecie się przytłoczeni mnogością spraw do załatwienia, z którymi wiąże się organizacja wesela? Poznań i okolice to szeroki wybór podwykonawców, którzy mogą uświetnić lub kompletnie zrujnować dzień Waszego ślubu. Zdajcie się na profesjonalną pomoc wedding plannera, by uniknąć przykrych niespodzianek.
Józefa

Re: Wesele

Post autor: Józefa »

Jeśli planujecie swoje wesele to na pewno przyda się wam znajomość sklepu internetowego https://www.slubnezakupy.pl/oferta/3761 ... kawki.html to tutaj jest wiele ozdób i akcesoriów. Możecie zakupić zaproszenia upominki dla światków. Sa tutaj również prezenty i upominki dla pary młodej. Także ktoś kto się na wesele wybiera też może zerknąć na stronę.
Karoluś22

Re: Wesele

Post autor: Karoluś22 »

Wesele to bardzo ważny dzień, dlatego też należy zadbać o to aby wszystko poszło po naszej myśli. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że nowoczesna sala weselna jest najważniejsza. Taka sala musi być elegancka, ładnie wyglądać na zewnątrz i mieć pokoje gościnne.
Kaśka

Re: Wesele

Post autor: Kaśka »

Dla mnie ślub jak i wesele to było bardzo ważne wydarzenie, aktualnie organizuje wraz z moją przyjaciółką jej wesele i co było moim zaskoczeniem, że jej marzeniem jest aby wystąpił zespół Bayer Full i wiecie co się okazało ? Że jest taka możliwość https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ z racji iż ja jestem już po, a ona tak bardzo ich pragnie jestem w stanie ich ściągnąć, co sądzicie ? Lubicie takie klimaty muzyczne ?
Raduś81

Re: Wesele

Post autor: Raduś81 »

Jeśli chodzi o wesele to wiadomo, że bardzo dużo spraw trzeba dopiąć na ostatni guzik. Wydaje mi się, że wybór sali weselnej sprawia największy problem. Myśle, że sala bankietowa warszawa i okolice mają ciekawe oferty i warto pojeździć oraz popatrzeć, która sala jest najlepsza i w której wszyscy będą się bawić najlepiej.
małaa

Re: Wesele

Post autor: małaa »

Super... Przede mną też już jest ta cała organizacja ślubu, bo właśnie się zaręczyłam... Zastanawia mnie jednak jedno na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy ? Tak faktycznie... Bo jedni noszą na lewej ręce, a inni na prawej... Nie wiem dlaczego tak jest... Tak na której ręce mieć pierścionej?
Justyśka

Re: Wesele

Post autor: Justyśka »

Na weselu mojej kumpeli wszyscy goście w podziękowaniu dostali super smaczne czekoladki. Wyróżnienie zostali rodzice młodej i młodego wraz ze świadkami. Powiem Wam ze zrobiło to takie na mnie wrażenie że doradziłam kuzynce i ona również zrobi coś podobnego. Zamówiła już czekoladki z firmy Chocolissimo , ale nie do konca nie wiem jaka ma wizje - nie moge sie doczekac.
ODPOWIEDZ