Wózek, który wybrać?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
ogła

Wózek, który wybrać?

Post autor: ogła »

Cześć, może mieliście większe doświadczenie z różnymi wózkami. Mam swój pierwszy zakup i nie wiem na co postawić czy wózek 3w1 to idealne rozwiązanie czy lepiej mieć kilka na różne wypady? Myślałam nad oddzielna spacerówką, jednaka jak mówiłam za bardzo nie znam sie jak sprawdza sie w praktyce. Może jakieś opinie?
Aśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Aśka »

Faktycznie, opcja 3w1 jest fajna. Ja mam taki wózek z anex, model e/type i jestem zadowolona. Jest wygodny, solidny i poręczny. Koła mają dobrą amortyzację, wózek prowadzi się lekko i wygodnie. Całość jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, więc bez problemu sama sobie z nim radzę.
miśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: miśka »

Ja mam wózek x-lander, i mogę powiedzieć że to był dobry, przemyślany wybór. Wózek jest śliczny ale też bardzo praktyczny, łatwo się go składa i rozkłada, nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Ma też dużą budę i spory kosz zakupowy. To dla mnie najważniejsze zalety :)
Joaśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Joaśka »

A ja mam z anexa model quant. Wygodnie i lekko się prowadzi, jest zwinny i łatwy w czyszczeniu, No i co jest super, wszystkie funkcje obsługuje się tutaj jedną ręką a to bardzo wygodne! Wózek ma też wbudowane odblaski z przodu i z tyłu dzięki czemu nawet po zmroku spacery są bezpieczne;)
Awatar użytkownika
Wisnia
Posty: 30
Rejestracja: 16 sie 2020, 22:53

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Wisnia »

Polecam Riko Side. Wózek super się prezentuje i jest w dobrej cenie - tym przyciągną moją uwagę. Całkowicie przekonał mnie do siebie jakością wykonania, głęboką amortyzacją i pojemną gondolą i spacerówką. Już teraz widzę, że wózek będzie z nami do końca przygody z wózkowaniem.

diagnostyka różnicowa psów i kotów
Bętkohilda84

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Bętkohilda84 »

Prześcieradła do wózka dziecięcego znajdziesz tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka. Materiał z jakiego są szyte odznacza się certyfikatem bezpieczeństwa i może mieć kontakt ze skórą niemowląt. To bardzo kluczowy aspekt przy zakupie wszelkich akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Firma jest polską manufakturą co jest dodatkowym atutem, a no i ceny są bardzo przystępne.
Zośka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Zośka »

A ja postawiłam na m/type z anexa i absolutnie się nie zawiodłam;) Wózek ma dobrą amortyzację i zwrotne koła- radzi sobie na każdym terenie. Do tego jest intuicyjny w obsłudze, poręczny, zwinny i zgrabny. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca i jest łatwy w czyszczeniu.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: kaktusowa »

Wisnia pisze: ↑10 cze 2021, 18:05 Wózek super się prezentuje i jest w dobrej cenie - tym przyciągną moją uwagę. Całkowicie przekonał mnie do siebie jakością wykonania, głęboką amortyzacją i pojemną gondolą i spacerówką. Już teraz widzę, że wózek będzie z nami do końca przygody z wózkowaniem.
Wiadomo, bezpieczeństwo i wygoda dziecka są najważniejsze ale x-lander dla mnie też jest wygodny, bo łatwo podbija pod krawężniki i łatwo się go składa i rozkłada, nie muszę kombinować bo mogę to zrobić nawet jedną ręką. Poza tym ten wózek ślicznie wygląda a to też ważne żeby cieszył oko.
Gaska32

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Gaska32 »

autor: ogła » 08 kwie 2021, 8:47
Cześć, może mieliście większe doświadczenie z różnymi wózkami. Mam swój pierwszy zakup i nie wiem na co postawić czy wózek 3w1 to idealne rozwiązanie czy lepiej mieć kilka na różne wypady? Myślałam nad oddzielna spacerówką, jednaka jak mówiłam za bardzo nie znam sie jak sprawdza sie w praktyce. Może jakieś opinie?


Ja polecałabym Euro-Cart Flex. To jedna z bardziej komfortowych spacerówek, która w dodatku nadaje się na całe wózkowanie. Nie można narzekać ani na jej jakość wykonania, ani na wagę, a nawet cenę!
ODPOWIEDZ