Wsparcie dla dziecka

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Nikodema_83
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2021, 12:32

Wsparcie dla dziecka

Post autor: Nikodema_83 »

Cześć. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu coś złego dzieje się z moją córką. Zauważyłam, że znacznie pogorszył się jej nastrój, ale nie jest chętna do rozmowy ze mną. Martwię się, więc pomyślałam, że skutecznym rozwiązaniem mogłaby być terapia grupowa dla młodzieży w Łodzi. Co o tym sądzicie? Jestem ciekawa waszego zdania. Może macie też jakieś inne propozycje?
Mamałyga

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Mamałyga »

Wsparcie psychologa zawsze jest dobrym pomysłem, takie jest moje zdanie. Też się nad tym zastanawiam, bo mój syn ma problem z nocnym nietrzymaniem moczu, właściwie od czasu, kiedy go odpieluchowaliśmy, nadal regularnie pojawia się zmoczenie łóżka nocą. Widzę, że męczy to zarówno jego, jak i mnie, nie ukrywam tego. Macie jakieś rady? Może któraś z Was też miała podobny problem ze swoim dzieckiem?
Guśka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Guśka »

Mamałyga pisze: ↑05 cze 2021, 10:15 A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do 5 roku życia to jeszcze norma, ale powyżej już bym się martwiła. Polecam do poczytania suchyporanek.pl, tam znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat i praktycznych porad.
A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do 5 roku życia to jeszcze norma, ale powyżej już bym się martwiła. Polecam do poczytania suchyporanek.pl, tam znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat i praktycznych porad.
Mamałyga

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Mamałyga »

Guśka pisze: ↑08 cze 2021, 9:11 A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do 5 roku życia to jeszcze norma, ale powyżej już bym się martwiła. Polecam do poczytania suchyporanek.pl, tam znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat i praktycznych porad.
Dziękuję, na pewno zerknę na tę stronę, jeśli chodzi o wiek, to właśnie niedawno skończył pięć lat, dlatego problem tak bardzo mnie niepokoi, a mam wrażenie, że pediatra trochę bagatelizuje sprawę.
Guśka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Guśka »

Mamałyga pisze: ↑29 cze 2021, 21:28
Guśka pisze: ↑08 cze 2021, 9:11 A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do 5 roku życia to jeszcze norma, ale powyżej już bym się martwiła. Polecam do poczytania suchyporanek.pl, tam znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat i praktycznych porad.
Dziękuję, na pewno zerknę na tę stronę, jeśli chodzi o wiek, to właśnie niedawno skończył pięć lat, dlatego problem tak bardzo mnie niepokoi, a mam wrażenie, że pediatra trochę bagatelizuje sprawę.
to koniecznie ciśnij lekarza, żeby was do nefrologa skierował, na https://suchyporanek.pl/ masz wyszukiwarkę specjalistów w swojej okolicy
Lośka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Lośka »

Mamałyga pisze: ↑29 cze 2021, 21:28
Guśka pisze: ↑08 cze 2021, 9:11 A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do 5 roku życia to jeszcze norma, ale powyżej już bym się martwiła. Polecam do poczytania suchyporanek.pl, tam znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat i praktycznych porad.
Dziękuję, na pewno zerknę na tę stronę, jeśli chodzi o wiek, to właśnie niedawno skończył pięć lat, dlatego problem tak bardzo mnie niepokoi, a mam wrażenie, że pediatra trochę bagatelizuje sprawę.
A słyszałyście o czymś takim jak alarm wybudzeniowy? Podobno to dosyć skuteczna metoda, w wielu przypadkach pomógł wyjść z problemu moczenia nocnego.
Guśka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Guśka »

Lośka pisze: ↑22 lip 2021, 8:25
Mamałyga pisze: ↑29 cze 2021, 21:28
Guśka pisze: ↑08 cze 2021, 9:11 A w jakim wieku jest Twoje dziecko? Do 5 roku życia to jeszcze norma, ale powyżej już bym się martwiła. Polecam do poczytania suchyporanek.pl, tam znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat i praktycznych porad.
Dziękuję, na pewno zerknę na tę stronę, jeśli chodzi o wiek, to właśnie niedawno skończył pięć lat, dlatego problem tak bardzo mnie niepokoi, a mam wrażenie, że pediatra trochę bagatelizuje sprawę.
A słyszałyście o czymś takim jak alarm wybudzeniowy? Podobno to dosyć skuteczna metoda, w wielu przypadkach pomógł wyjść z problemu moczenia nocnego.
nam bardzo ten alarm pomógł, jestem z niego bardzo zadowolona, mozesz kupić na allegro i w sklepach z rzeczami do rehabilitacji
Lośka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Lośka »

Guśka pisze: ↑24 lip 2021, 17:07
Lośka pisze: ↑22 lip 2021, 8:25
Mamałyga pisze: ↑29 cze 2021, 21:28

Dziękuję, na pewno zerknę na tę stronę, jeśli chodzi o wiek, to właśnie niedawno skończył pięć lat, dlatego problem tak bardzo mnie niepokoi, a mam wrażenie, że pediatra trochę bagatelizuje sprawę.
A słyszałyście o czymś takim jak alarm wybudzeniowy? Podobno to dosyć skuteczna metoda, w wielu przypadkach pomógł wyjść z problemu moczenia nocnego.
nam bardzo ten alarm pomógł, jestem z niego bardzo zadowolona, mozesz kupić na allegro i w sklepach z rzeczami do rehabilitacji
A możesz napisać po jakim czasie zaczęły pojawiać się pierwsze efekty? Czy długo trzeba taki alarm stosować, żeby całkowicie wyjść z problemu moczenia nocnego?
oleśka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: oleśka »

Lośka pisze: ↑26 lip 2021, 7:29
A możesz napisać po jakim czasie zaczęły pojawiać się pierwsze efekty? Czy długo trzeba taki alarm stosować, żeby całkowicie wyjść z problemu moczenia nocnego?
Jeśli się nie mylę to cała kuracja z alarmem trwa około 3 miesięcy, efekty często są wczesniej, ale to naprawdę sprawa indywidualna. Z tego, co mówił nam kiedyś lekarz to jeśli po 3 miesiącach nie ma efektu, to zmienia się metodę leczenia.
Lośka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Lośka »

oleśka pisze: ↑30 lip 2021, 11:27
Lośka pisze: ↑26 lip 2021, 7:29
A możesz napisać po jakim czasie zaczęły pojawiać się pierwsze efekty? Czy długo trzeba taki alarm stosować, żeby całkowicie wyjść z problemu moczenia nocnego?
Jeśli się nie mylę to cała kuracja z alarmem trwa około 3 miesięcy, efekty często są wczesniej, ale to naprawdę sprawa indywidualna. Z tego, co mówił nam kiedyś lekarz to jeśli po 3 miesiącach nie ma efektu, to zmienia się metodę leczenia.
Ok, dzięki. Jeśli miałoby to trwać trzy miesiące, to nawet nie tak długo. W weekend postaram się zamówić alarm i zobaczymy jak się u nas sprawdzi.
Sławomir

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: Sławomir »

To naprawdę ważne kwestie. Musicie w pierwszej kolejnośći zastanowić się nad tym, co mogłoby być dla Was najlepszym wyborem w kontekście leczenia Waszego dziecka. Teraz jest o tyle prościej, że na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... -dzieciecy możecie znaleźć dobrych specjalistów, więc koniecznie weźcie to pod uwagę.
krótka

Re: Wsparcie dla dziecka

Post autor: krótka »

Z pewnością należy zacząć od zainwestowania w odpowiednie artykuły, dzięki którym niczego nie będzie brakowało naszemu dziecku. Osobiście zdecydowałem się na ofertę https://aico.com.pl/oferta-producenci/ , która pod tym względem całkowicie mnie porwała. Przyjrzyj się tej jakości, gdyż faktycznie robi to wrażenie!
ODPOWIEDZ