Wymiana zamków w drzwiach

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Tulimira
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 10:43

Wymiana zamków w drzwiach

Post autor: Tulimira »

Cześć. Jakich fachowców z Łodzi lub okolic polecacie do wymiany zamków w drzwiach? Zależy mi na czasie, więc dobrze, żeby mieli w miarę szybkie terminy.
Awatar użytkownika
Samanta-72
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 5:30

Re: Wymiana zamków w drzwiach

Post autor: Samanta-72 »

Moim zdaniem ekspertami od takich rzeczy są pracownicy Dark-Roll. Sprzedają zresztą okna i drzwi, ale też je montują. Możesz być pewna, że sobie poradzą i to w krótkim czasie i za niewielką opłatą.
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Wymiana zamków w drzwiach

Post autor: brysma »

Znam to, u nas niestety jeszcze w środku nocy złamał nam się klucz w drzwiach, więc trzeba było dzwonić po ślusarza. Dobrze, że serwis zamków Rab w Warszawie http://pogotowiezamkowerab.pl/oferta/ pracował, przyjechali szybko, nie tylko otworzyli nam drzwi, ale również wymienili zamku. Nie ukrywam, że nas uratowali, bo przyjechaliśmy po urlopie, z bagażami, z dziećmi i myśleliśmy, że trzeba będzie spać w hotelu. Ta firma jest rzetelna i profesjonalna, do tego maja korzystne ceny, polecam.
Antóni62

Re: Wymiana zamków w drzwiach

Post autor: Antóni62 »

Jeśli ślusarz uszkodzi drzwi, koniecznie trzeba będzie wybrać nowe lub poradzić się obsługi salonu https://www.vox.pl/salon-rawa--mazowiecka-stoisko-503, tam na pewno coś zaradzą.
Kołbi

Re: Wymiana zamków w drzwiach

Post autor: Kołbi »

Tulimira pisze: ↑06 wrz 2020, 13:13 Cześć. Jakich fachowców z Łodzi lub okolic polecacie do wymiany zamków w drzwiach? Zależy mi na czasie, więc dobrze, żeby mieli w miarę szybkie terminy.
Znam bardzo dobrego ślusarza, ale w Trójmieście, gdybyście tam potrzebowali pomocy to śmiało możecie dzwonić do firmy ślusarskiej najlepszeotwieranie
sadń

Re: Wymiana zamków w drzwiach

Post autor: sadń »

Antóni62 pisze: ↑08 paź 2020, 20:11 Jeśli ślusarz uszkodzi drzwi, koniecznie trzeba będzie wybrać nowe lub poradzić się obsługi salonu https://www.vox.pl/salon-rawa--mazowiecka-stoisko-503, tam na pewno coś zaradzą.
Dzięki, a kto wie, może się kiedyś przyda :)
Pozdrawiam

__________________________
https://www.programy-cad.pl/
ODPOWIEDZ