Zaniżone odszkodowanie

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Łoskot

Zaniżone odszkodowanie

Post autor: Łoskot »

Słuchajcie, po wypadku firma ubezpieczeniowa zaproponowała mi odszkodowanie, moim zdaniem mocno zaniżone. Czy jakaś kancelaria odszkodowawcza może mi pomóc w takiej sprawie? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: modny »

Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać na dobrą sprawę z ubezpieczenia ale należę do osób, które lubią się ubezpieczać. Jak czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica4 to wiem dokładnie czym jest NNW oraz co ono obejmuje. Moim zdaniem ta kwestia jest również dość ważna.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 201
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: lara »

Mój kolega miał podobną sprawę, zwrócił się wtedy o pomoc do firmy która oferuje wycena szkody samochodu . Kwota odszkodowania okazała się być o wiele wyższa niż ta którą mu wcześniej oferowano. Warto więc korzystać z pomocy takich specjalistów.
Awatar użytkownika
yovus
Posty: 64
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:57

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: yovus »

Niestety większość odszkodowań jest zaniżonych...mi się udało w firmie https://rzeczoznawcypolska.pl/ załatwić dopłatę ponad 2 tysiące złotych więc możecie skontaktować się z nimi. Formalności jest minimum, wszystko mają opisane na swojej stronie jak ten proces przebiega. Spróbować nie zaszkodzi, a może dostaniecie jeszcze większą dopłatę niż ja ;)
Iwuć

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: Iwuć »

Większość ubezpieczycieli zaniża odszkodowania. To dla nich właściwie norma. Bo jak klient nie będzie burczał to wyniki będą mieli lepsze. Ja miałem mieszkanie zalane i też mi zaniżyli wartość. Nawet wycena robocizny ich nie przekonała. Załatwialiśmy sprawę przez kancelarię Fenixa z Warszawy i się udało odzyskać większą wypłatę. Nie ma co samemu kombinować. W końcu nie znamy się na tych wszystkich przepisach.
Sławomir

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani uzyskaniem dopłaty do odszkodowania, to polecam Wam wejść na stronę https://totwojakasa.pl/doplaty-do-odszkodowan/ i zapoznać sie z ofertą ich usług. Są to specjaliści w swojej branży, którzy wykonają darmową analizę kosztorysu oraz zajmą sie wszelkimi dokumentami i pomogą Wam uzsykać większe pieniądze.
aśka90

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: aśka90 »

Bo bardzo ważne jest to, aby czytać warunki ubezpieczeń. Każda firma oferuje coś innego i dlatego zanim podejmiemy decyzję o zakupie ubezpieczenia powinniśmy przejrzeć różne możliwości. Właśnie dlatego warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac .
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: modny »

W sumie ja nigdy jeszcze nie miałem okazji korzystać z mojego ubezpieczenia i jakoś nie śpieszy mi się doi tego. Jako, że lubię czytać artykuły na temat ubezpieczeń to niedawno dowiedziałem się czym jest uproszczona likwidacja szkód. Doskonale to opisano w https://kioskpolis.pl/uproszczona-likwidacja-szkody/ i moim zdaniem jak najbardziej warto to wiedzieć.
OliwiaŁ

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: OliwiaŁ »

Ja odwoływałam się ze wsparciem prawnika z Kancelarii Prawnej Fenix. Ubezpieczyciel zupełnie inaczej podszedł do odwołania od mego zgłoszenia szkody. Została mi wypłacona dodatkowa kwota odszkodowania, która mnie satysfakcjonowała. Szkoda, że szary człowiek, klient ubezpieczyciela musi tracić nerwy bo jest należycie traktowany dopiero z profesjonalnym wsparciem.
wewi922

Re: Zaniżone odszkodowanie

Post autor: wewi922 »

W ubezpieczeniach wiele osób bez problemu może zacząć pracę. Zerknijcie tutaj https://dfs24.pl/ i sprawdźcie wszystkie szczegóły współpracy i na pewno uda się Wam podjąć właściwą decyzję. Obecnie branża ubezpieczeń bardzo mocno się rozwija i korzysta z niej wiele osób każdego dnia. Warto pomyśleć o tym konkretnie.
ODPOWIEDZ