Zdrada

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Kaśdka

Zdrada

Post autor: Kaśdka »

Podejrzewam, że mąż mnie zdradza. Co zrobić? Mam go zapytać wprost? No ale wtedy raczej się nei przyzna, ktoś może był z was w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
grann
Posty: 81
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Zdrada

Post autor: grann »

Pytanie się wprost raczej nie jest najlepszym pomysłem, chyba że faktycznie jesteście ze sobą całkowicie szczerzy i wasz związek działa na takiej zasadzie. Też miałam takie podejrzenia, mąż zachowywał się dziwnie, tu zostawał dłużej w pracy, tu jakieś delegacje, no nie chciałam być paranoiczką, ale wiedziałam, że coś przede mną ukrywa. Dlatego zatrudniłam prywatnego detektywa z ogólnopolskiego biura detektywistycznego Lampart z Warszawy https://www.lampart.co/. To jest rzetelna firma, detektyw super się spisał, po dwóch tygodniach miałam już całkowity raport aktywności męża i dowody jego zdrady. Byłam w szoku, że moje przypuszczenia faktycznie pokryły się z prawdą, ale cieszę się, że tak szybko zdecydowałam się na działanie. Obecnie jesteśmy już po rozwodzie. Mąż błagał, przepraszał, ale dla mnie ten związek był już stracony po tym jak zobaczyłam dowody. Naprawdę polecam ci to rozwiązanie i też tę agencję detektywistyczną, bo są skuteczni i mają korzystne ceny, nie wydasz majątku.
łaskotki

Re: Zdrada

Post autor: łaskotki »

Jeśli potrzebujemy wsparcia, również w innym języku np. Niemieckim - warto zgłosić się do agencji Temida - detektei polen zapewni pomoc w wielu sprawach, często bardzo osobistych. Agencja Temida to również, sprawy które dotyczą przestępstw gospodarczych, to cały czas rosnące zjawisko, nie tylko w naszym kraju ale i całej Unii Europejskiej.
mórarz

Re: Zdrada

Post autor: mórarz »

Prywatny detektyw to najlepszy sposób na udowodnienie zdrady. Nie można wyciągać pochopnych wniosków, także fachowiec powinien przebadać sprawę. Moja siostra opierała się na usługach https://www.detektyw-koszalin.pl/o-firmie , gdyż od dłuższego czasu miała podejrzenia, że jest zdradzana. Detektyw dostarczył dowodów i nie było wątpliwości!
ciężkomówić

Re: Zdrada

Post autor: ciężkomówić »

Kiedy wchodzimy w takie podejrzenia dobrze jest to sprawdzić, żeby mieć niezbite dowody, pomaga w tym agencja https://wywiad.net/ , to profesjonalny zespół, który do każdej sprawy podchodzi z dużym zaangażowaniem. Często to bardzo skomplikowane i delikatne momenty, liczy się wyczucie oraz szybkie działanie. Agencje mają swoje metody, które gwarantują szybkie zdobycie dowodów i zakończenie sprawy.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Zdrada

Post autor: nosleep »

Niestety zdarza się, że ludzie nie są sobie wierni. Na szczęście obecnie udowodnienie zdrady nie jest wcale takie trudne. Wystarczy kupić podsłuch lub kamerę szpiegowską https://www.enexus.pl/kamery-szpiegowskie i bez problemu można sprawdzić wierność swojej drugiej połowy. Te urządzenia nie są drogie, więc jeśli podejrzewacie swoich partnerów lub partnerki to rozważcie zakup tego typu akcesoriów.
małek

Re: Zdrada

Post autor: małek »

Detektyw Androsz oferuje także usługi z zakresu śledztw w sprawach kryminalnych oraz monitoringu osób i obiektów. Firma http://www.detektyw-androsz.pl/ posiada odpowiednie licencje oraz certyfikaty, co potwierdza jej wiarygodność i profesjonalizm na rynku detektywistycznym.
ODPOWIEDZ