Złom

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
TFT
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2020, 15:15

Złom

Post autor: TFT »

Czy oddawał ktoś złom do http://miliomet.pl/ ? Jakie mają stawki cenowe ?
Awatar użytkownika
rinq
Posty: 25
Rejestracja: 09 gru 2019, 16:15

Re: Złom

Post autor: rinq »

O nich nie słyszałam, my zawsze oddajemy złom do sprawdzonego już przez nas skupu R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/zlom. Oni mają całkiem dobre stawki cenowe, powiedziałabym nawet, że atrakcyjne, do tego nie mają problemu z przyjęciem większej ilości złomu. Pracują całkowicie legalnie i są najzwyczajniej w świecie rzetelni, polecam.
anka49

Re: Złom

Post autor: anka49 »

Nie znam tej firmy, ale jeśli mówimy o złomie, to niedawno czytałam, że ta firma z Brodnicy zajmuje się złomowaniem pojazdów http://mamauto.pl/. Wiem, że znalezienie kogoś, kto zezłomuje całe auto nie jest proste, a przecież wiele osób po kolizjach czy wypadkach potrzebuje takiego fachowca. Mam nadzieję, że komuś pomogę.
Ącki

Re: Złom

Post autor: Ącki »

Ja miałem ostatnio sporo kabli do oddania i najlepszą cenę zaproponowali mi u https://www.galazkarecykling.pl/cennik Polecam serdecznie! Są bardzo zorganizowaną firmą, konkretnie działają. No i jak już pisałem, zaproponowali mi bardzo korzystną cenę za złom, tak że jeszcze nieco na tym zarobiłem :)
jksał

Re: Złom

Post autor: jksał »

Generujemy spore ilości złomu, także sprzedawanie go jest dosyć rozsądnym pomysłem. Dlatego postanowiłem odezwać się do https://www.rpscraper.pl/ . To właśnie oni odebrali od nas wspomniany złom a nam przy okazji wpadło nieco gotówki.
Collin
Posty: 73
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:34

Re: Złom

Post autor: Collin »

Ja współpracuję z www.skup-zlomu.net i muszę przyznać, że tak solidnego kontrahenta trudno znaleźć. Bardzo rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Poza tym firma stawia na konkurencyjne stawki i możliwość nawiązywania długofalowej współpracy.
Ireneuszpłoć

Re: Złom

Post autor: Ireneuszpłoć »

Bardzo dobrze się współpracuje ze skupem złomu http://www.klanskup.pl/ ich oferta jest bardzo dobra, zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Do tego bardzo fajna jakość współpracy. Kasa od razu na miejscu, więc to duża wygoda. NIe ma jakiegoś długiego czasu oczekiwania
ODPOWIEDZ