Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Mariusz213 »

Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi? Chodzi o eksmisję niechcianych lokatorów.
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: UlkkaI »

Może mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska? Wiem, że specjalizuje się też w tego typu sprawach.
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Mariusz213 »

A mogłabyś podrzucić do niej namiary?
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: UlkkaI »

Mariusz213 pisze: ↑18 cze 2020, 19:12 A mogłabyś podrzucić do niej namiary?
Łap: http://www.lodz-adwokat.pl/ Znajdziesz tam numer telefonu i ogólnie info o niej.
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: ZimowaDama »

Ja również polecam tę panią mecenas. Nie będę pisała w czym pomagała mi, bo to dla mnie temat już zamknięty ale to naprawdę dobry prawnik. Sprawę dla mnie wygrała.

mse pharmazeutika gmbh bad homburg
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Mariusz213 »

A powiedzcie - jak z kontaktem z nią? Idzie tak po ludzku porozmawiać? Ja już mam tematu lokatorów po dziurki w nosie. Chcę to załatwić szybko, ale nie mam za dużej wiedzy prawniczej, więc zależy mi na prawniku, który pociągnie wszystko za mnie.
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: ZimowaDama »

Mariusz213 pisze: ↑03 lip 2020, 23:39 A powiedzcie - jak z kontaktem z nią? Idzie tak po ludzku porozmawiać? Ja już mam tematu lokatorów po dziurki w nosie. Chcę to załatwić szybko, ale nie mam za dużej wiedzy prawniczej, więc zależy mi na prawniku, który pociągnie wszystko za mnie.
Zdecydowanie to normalna kobieta, dogadacie się bez problemu. Ale przede wszystkim jest naprawdę dobrym prawnikiem, doprowadzającym sprawy do końca.
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: ZimowaDama »

Mariusz213 pisze: ↑03 lip 2020, 23:39 A powiedzcie - jak z kontaktem z nią? Idzie tak po ludzku porozmawiać? Ja już mam tematu lokatorów po dziurki w nosie. Chcę to załatwić szybko, ale nie mam za dużej wiedzy prawniczej, więc zależy mi na prawniku, który pociągnie wszystko za mnie.
Zdecydowanie to normalna kobieta, dogadacie się bez problemu. Ale przede wszystkim jest naprawdę dobrym prawnikiem, doprowadzającym sprawy do końca.
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Mariusz213 »

Okej, dziękuję wszystkim! :) W poniedziałek spróbuję się skontaktować.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Znacie jakiegoś dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: modny »

Osobiście jestem z całkowicie innego miasta więc ja niestety nie znam prawników z Łodzi. W sumie jestem zdania, ze z pewnością można spotkać jakiś dobrych adwokatów w tym mieście. Ja także czytałem na stronie https://www.prawowity.pl/aktualnosci/18 ... czniczych/ gdzie faktycznie podmioty lecznicze mogą liczyć na skuteczną poradę prawną.
ODPOWIEDZ