Horoskop - pomocny w podjęciu decyzji?

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Zwinislawa_73
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2019, 2:11

Horoskop - pomocny w podjęciu decyzji?

Post autor: Zwinislawa_73 »

Cześć. Czy waszym zdaniem horoskopy mogą być pomocne w podejmowaniu różnych życiowych decyzji? Zastanawiam się, czy nie poprosić kogoś o opracowanie mi takiego horoskopu. Potrzebuję rozwiać kilka wątpliwości, które mnie męczą.
Awatar użytkownika
idzisława1990
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 6:48

Re: Horoskop - pomocny w podjęciu decyzji?

Post autor: idzisława1990 »

Ja zdecydowanie wierzę w horoskopy, bo pomogły mi nie raz :) Mogę polecić Ci świetnego astrologa, Panią zofiaszum.pl. Jej horoskopy są zawsze trafne i adekwatne do sytuacji. Na pewno Ci to pomoże :)
wróżba

Re: Horoskop - pomocny w podjęciu decyzji?

Post autor: wróżba »

Wierze w horoskopy i ogolnie we wrózbitów czy jasnowidzów. Korzystalam tez z jasnowidza Michała z Wrocławia https://jasnowidzwroclaw.pl/ Bardzo interesuje mnie ta dziedzina życia i uwazam ze we wszystkim mozna znalezc ziarno prawdy. Dlatego jesli zaswiaty chca nas nakierowac na jakis sposob zycia to powinnismy z tego korzystac
królisia

Re: Horoskop - pomocny w podjęciu decyzji?

Post autor: królisia »

Horoskopy czytam.. bardzo lubie, nie jest to uzaleznienie ale fajnie mi rozpoczac dzien z taka informacja. Do tego od czasu do czasu czuje wewnetrzna potrzebe nawiazania kontaktu z wrozbita Michałem https://www.facebook.com/WrozbitaMichal jak moge to jade jak nie moge to online. To pomaga mi odzyskac rownowage w zyciu i zaplanowac najblizsze dni
ODPOWIEDZ