Impreza integracyjna

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:24

Impreza integracyjna

Post autor: Irka »

Szukam fajnego sposobu na imprezę integracyjną. Chcę, żeby to było coś wyjątkowego, nieoczywistego. Zastanawiam się nad ofertą https://adrenalinaclub.pl/. Mają ciekawe propozycje na spędzenie czasu. Korzystaliście kiedyś z ich usług? Chcę, żeby wszyscy dobrze się bawili.
Awatar użytkownika
Gurund
Posty: 24
Rejestracja: 27 lut 2020, 21:22

Re: Impreza integracyjna

Post autor: Gurund »

Fajnie jest zrobić w lokalu, jeszcze w takim gdzie mozna potańczyć.
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 83
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Impreza integracyjna

Post autor: Zembala »

O tak,jeśli chcecie zorganizować przyjęcie intergacyjne na większa liczbe osób to zdecydowanie polecam Glamour we Wrocławiu, jeśli ktoś z tych okolic. Lokal bardzo elegancko urządzony ale prosto. Jedzenie smaczne ,obsługa bardzo sympatyczna. Z pewnością ładnie udekorują salę na imprezę ,zawsze tak robią. Ja za każdym razem jak jestem u nich to jest wszystko na tip top.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 299
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Impreza integracyjna

Post autor: smutek »

Słyszeliście kiedykolwiek o pracy hostessy? Osobiście taka forma zarobku nie jest dla mnie, ale moje koleżanki bardzo sobie chwalą taki zarobek. Zresztą, jeśli chodzi o Fordanserki praca / Praca dla fordanserek to ofert jest naprawdę sporo. Wystarczy sobie przejrzeć.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Impreza integracyjna

Post autor: monka »

Moja firma imprezę integracyjną organizowała tutaj https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ w tej restauracji i było bardzo przyjemnie. Smakowało mi ich jedzenie, obsługa była przyjazna, uśmiechnięta, no i mają tam piękny ogród leśny. Zobaczcie ich ofertę.
Awatar użytkownika
bergnaum.jovan
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:22
Lokalizacja: Wrocław

Re: Impreza integracyjna

Post autor: bergnaum.jovan »

Takie imprezy są ważnym elementem w firmie, wpływają na lepszą atmosferę pomiędzy pracownikami.
waldek

Re: Impreza integracyjna

Post autor: waldek »

U nas męska impreza integracyjna odbyła się w Rasputinie https://rasputinclub.pl/ w Rzeszowie, gdzie chyba każdy bawił się świetnie. Whiskey doskonałe, piękna brunetka, fajnie kręcąca tyłeczkiem i klimatyczna muzyka w tle. Ochrona jest ale raczej dyskretnie rozmieszczona.
filka

Re: Impreza integracyjna

Post autor: filka »

Planując imprezę integracyjną, pamiętaj o ustaleniu budżetu i harmonogramu.agencja eventowa może pomóc zmaksymalizować budżet i dotrzymać terminów. Ich doświadczenie może pomóc w stworzeniu wydarzenia, które będzie zarówno przyjemne, jak i korzystne dla zespołu.
ODPOWIEDZ