kobieta w biznesie

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 37
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:44

kobieta w biznesie

Post autor: karolina »

Uważam, że kobieta w biznesie bardzo dobrze sobie radzi. Moim zdaniem kobieta jest gwarantem sukcesu firmy. Uważam, że jesteśmy bardziej zorganizowane, konsekwentne i nastawione na sukces oraz patrzymy na sprawy wielotorowo. Jestem ciekawa Waszego zdania, co o tym sądzicie?
Grażyna Polakowicz

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Grażyna Polakowicz »

Jestem specjalistką od doradztwa finansowego, moja praca polega na doradzaniu ludziom przy wyborze kredytu. Co jakiś czas staram się zwiększać swoją wiedzę z zakresu doradztwa kredytowego, czytam poradnik frankowicza, gdyż chciałabym też udzielać porad w sytuacjach bez wyjścia, gdy pojawia się problem ze spłata kredytu.
małgorzata bąl

Re: kobieta w biznesie

Post autor: małgorzata bąl »

Tak naprawdę bez względu na to na jaki biznes się zdecydujesz od samego początku warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania. W przypadku sklepu online, najważniejsze są płatności i wysyłka. Jak prosto zintegrować opcje płatności i wysyłki w sklepie internetowym, dowiesz się z tego artykułu http://www.paralotna.pl/jak-prosto-zint ... ernetowym/
Okkksana

Re: kobieta w biznesie

Post autor: Okkksana »

Zadowoleni klienci to nie tylko źródło lojalności, ale również klucz do zwiększenia wyników finansowych w e-commerce. Badanie satysfakcji klienta umożliwia precyzyjne dostosowanie strategii biznesowej do oczekiwań konsumentów - https://jaw.pl/2023/06/badanie-satysfak ... -commerce/ Poznaj, jak skutecznie korzystać z wyników badań, aby zwiększyć konwersje, zyski i zdobyć reputację marki, która przyciąga klientów w konkurencyjnym środowisku e-commerce.
ODPOWIEDZ