Ślub w Mielnie?

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Ślub w Mielnie?

Post autor: Leokadia »

Jakie miejsca waszym zdaniem najlepiej nadają się na ślub w Mielnie?
Przychodzi wam coś takiego do głowy?
Poszperałam trochę i tutaj https://herbalsglamping.eu/imprezy-okol ... ng-mielno/ znalazłam jeden ciekawy namiar.
Może ktoś z was też coś doda od siebie?
Będę wdzięczna za dodatkowe namiary.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Ślub w Mielnie?

Post autor: waza »

Bez względu na to, gdzie będzie odbywał się Wasz ślub, na pewno przydadzą Wam się jakieś ładne i nietuzinkowe zaproszenia ślubne. Jeśli jeszcze nie macie żadnych upatrzonych, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl, w którym znajdziecie naprawdę bardzo duży wybór takich karnetów ;)
Awatar użytkownika
Eurinka
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:02

Re: Ślub w Mielnie?

Post autor: Eurinka »

Braliśmy ślub w środku lata. Przyjęcie weselne organizowaliśmy w plenerze. Wynajęliśmy firmę cateringową www.cateringdabrowa.pl. Pracownicy spisali się na 6 z plusem. Nikomu niczego nie brakowało. Na życzenie gości gorące dania były podawane przez cały czas. Wszyscy wyjechali zadowoleni.
Awatar użytkownika
Faria
Posty: 58
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:38

Re: Ślub w Mielnie?

Post autor: Faria »

Bardzo ciekawy pomysł. Nad morzem można bardzo ładnie całość zaaranżować. I dobrze ktoś wspomniał - dopasuj każdy szczegół. Liczą się nawet takie drobiazgi jak zaproszenia. Nad morzem wyobrażam sobie ceremonię w klasycznym stylu, dlatego zdecydowałabym się na takie https://lilyzaproszenia.pl/klasyczne-za ... bne-claret zaproszenia. Inne klasyczne dodatki - kwiaty czy świece, też bez problemu znajdziesz.
Collin
Posty: 73
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:34

Re: Ślub w Mielnie?

Post autor: Collin »

W trakcie karnawału tęskniliśmy do spotkań nawet w niewielkich grupach. Odbywaliśmy je więc w reżimie sanitarnym, a menu zamawialiśmy w firmie https://www.gc-catering.pl/o-firmie, która oferuje catering. Dania zawsze świeże i urozmaicone. Zarówno zimne, jak i gorące smakują wyśmienicie.
ODPOWIEDZ