studia zaoczne

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:43

studia zaoczne

Post autor: myszka »

Marzą mi się studia biznesowe warszawa koszt nie jest strasznie wysoki. Jednak będę musiała wybrać tryb zaoczny, żeby pójść do pracy i się utrzymać w stolicy. Jeszcze można się zapisać na stronie https://wwsb.edu.pl/oplaty-za-studia/. Zastanawiam się czy dam radę studiować i pracować. Czy jest to do pogodzenia?
igiełka

Re: studia zaoczne

Post autor: igiełka »

Nie do końca jestem przekonana do takich studiów, ale jak nie macie innej możliwości, to zawsze coś. Jeżeli chodzi o mnie to, planuje teraz sobie wyrobić studia zarządzanie marketingowe w przedsiębiorstwie . Jest to naprawdę ciekawy kierunek, taki z przyszłością. Także już się nie mogę doczekać zajęć.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: studia zaoczne

Post autor: waza »

Oprócz studiów warto też pomyśleć o dodatkowej nauce angielskiego - bez jego znajomości ani rusz :P Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą szkoły językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje bardzo fajne kursy on-line. Polecam ;)
oluś93922

Re: studia zaoczne

Post autor: oluś93922 »

Pamiętajcie, że studia to bardzo poważny wybór, dlatego też należy dobrze się zastanowić zanim podejmiemy decyzję, na jaki kierunek się zdecydujemy. W Warszawie jest dużo różnych kierunków studiów i uczelni. Jedną z takich są studia z psychologii w zarządzaniu na tej https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,wk12.html Moich kilku znajomych właśnie tam się wybiera, tylko na inne kierunki.
ODPOWIEDZ