Szkolenia

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Iryn

Szkolenia

Post autor: Iryn »

Jak wygląda u Was kwestia rozwoju osobistego, pomimo, że tak to określę, zakończenia regularnej nauki? (wiadomo, szkoła średnia, studia itp). Korzystacie z możliwości rozwoju, jaką dają kursy, różnego rodzaju szkolenia? Dajcie znać, ja planuję szkolenia ze stylizacji paznokci :)
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal, na którym znajdziecie porady związane z test wiedzy do policji oraz oficjalne pytania podane przez WSPol z opracowanymi odpowiedziami. Jest to strona, z której sam korzystałem podczas przygotowań do testów do policji.
sewuś

Re: Szkolenia

Post autor: sewuś »

Ja mimo, że ukończyłam wszystkie etapy edukacji, mam magistra i pracuję w zawodzie psychologa to nadal się szkolę i to jest nieodłączny element życia. Konieczne jest aktualizować swoją wiedzę zdobytą na studiach, ale także zdobywanie nowych umiejętności. Osobiście często korzystam z ofert szkoleń warszawskiego Centrum CBT , np. zapisałam się na warsztaty z neuropsychologii klinicznej dorosłego. Interesuję się tym tematem, chcę zdobyć wiedzę. Zostawiam informacje gdyby ktoś chciał się zapisać https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/
Arkadiuś42

Re: Szkolenia

Post autor: Arkadiuś42 »

Moim zdaniem szkolenia są bardzo ważne aby pracownicy mogli się stale rozwijać i posiadać jeszcze większą wiedze. Na stronie https://pccpoland.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się szkoleniami do lat i na pewno dobrze przeszkolą waszych pracowników w dziedzinie, która was interesuje.
Halina Kurek

Re: Szkolenia

Post autor: Halina Kurek »

Ja jestem nauczycielką i priorytetem jest dla mnie rozwój w kierunku zawodowym, związanym nie tyle z przedmiotem, jakiego nauczam, bo tu ukończyłam studia. Ale jest szereg bardzo ciekawych szkoleń dotyczących metod pracy z dziećmi, aby aktywizować ich i zachęcać do działania, a także kursy związane z funkcjonowaniem szkoły w obecnych "warunkach". Świetnym rozwiązaniem dla mnie było szkolenie pozwalające mi prowadzić zajęcia zdalne. I mimo że opanowałam tę sztukę, to i tak najbardziej cenię sobie pracę z uczniem bezpośrednio w klasie. Ale oczywiście oferta jest znacznie szersza. Za każdym razem zwracam również uwagę na szkolenia dotyczące zarządzania oświatą, w tym np. https://ecrklex.pl/produkty/szkola-po-p ... nia-2021-r.
Belona

Re: Szkolenia

Post autor: Belona »

No ja swoją szkołę też skończyłam już kilka ładnych lat temu. Jestem po fizjoterapii na katowickich AWFie, ale mimo to od tamtego czasu uczestniczyłam już w wielu różnych szkoleniach i kursach. Bo najgorsze co można zrobić, to stać w miejscu, nie rozwijać się. teraz zapisałam się na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ - pewnie słyszeliście - chodzi o prawidłowe wykonywanie treningu mięśni dna miednicy, każdy fizjoterapeuta powinien mieć je za sobą.
Beatka

Re: Szkolenia

Post autor: Beatka »

Bardzo ciekawy temat. Ja też uważam, ze warto się rozwijać i stale podnosić swoje kwalifikacje, by zarabiać coraz więcej. W ubiegłym roku skończyłam szkolenie kelnerskie prowadzone przez firmę Piotr Borecki „B & K”. Dzięki niemu udało mi się znaleźć zatrudnienie w bardzo fajnej włoskiej restauracji, dzięki czemu zdobywam pierwsze doświadczenie w branży gastronomicznej. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy, elastycznego grafiku i miesięcznego wynagrodzenia.
asend

Re: Szkolenia

Post autor: asend »

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej, skorzystaj z oferty Centrum Medycyny Estetycznej. szkolenia medycyna estetyczna szczecin skupiają się głównie na części praktycznej, aby dać Ci najlepszy start. Nie pożałujesz!
anetagajewska14

Re: Szkolenia

Post autor: anetagajewska14 »

Dla mnie samorozwój jest bardzo ważny, zawsze staram się znaleźć na to trochę czasu. Bardzo lubię warsztaty dla kobiet i biorę w nich udział, gdy tylko jakieś mnie zainteresują.
jogiii23

Re: Szkolenia

Post autor: jogiii23 »

Samorozwój jest bardzo ważny, dlatego warto inwestować w siebie, w różne szkolenia. To zawsze procentuje, zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu prywatnym. Trzeba iść po prostu do przodu, to dziś jest opłacalne
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 56
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Szkolenia

Post autor: Zembala »

To prawda, warto doskonalić swoje umiejętności. We wrześniu w dniach 5-9 odbędzie się EuroSkills jest to największe w Europie wydarzenie związane z kształceniem zawodowym. Młodzi,zdolni ludzie rywalizują o szansę zostania najlepszym w Europie w wybranej przez siebie umiejętności. Tam dopiero są emocje. Warto się na to wydarzenie zarejestrować https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/ To naprawde doskonałą okazja aby miło spedzić czas :)
MonikaaO

Re: Szkolenia

Post autor: MonikaaO »

Poszerzanie swoich możliwości i rozwój w obszarach, który najmocniej spełnia te oczekiwania to ważna kwestia. Dlatego też szkolenie księgowość komputerowa bytom jest opcją, która pozwoli na uzyskanie coraz lepszych efektów, a także pozostawienie dalszych działań na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz zatem rozwiązań dobranych do siebie, zachęcam do zajrzenia na stronę https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kurs ... uterowa-2/ gdzie znajdziesz wiele propozycji.
vikciaa

Re: Szkolenia

Post autor: vikciaa »

A jak chodzi o mnie to chcę postawić na kurs makijażu permanentnego wrocław, bo już od długiego czasu myślałam nad takim szkoleniem i teraz znalazłam świetną propozycję na stronie Provoque . Powiem wam, że świetnie oni przygotowują i teoretycznie, jak i praktyczne.
ODPOWIEDZ