Szkolenia

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Szkolenia

Post autor: Arya »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
karolek
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 5:22

Re: Szkolenia

Post autor: karolek »

Wszelkie opinie są tutaj mile widziane. Każdy może coś tutaj dorzucić.
Jesteśmy tym, na co patrzymy, z kim się kochamy, jakiej muzyki słuchamy... Stajemy się tym, z czym obcujemy.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Szkolenia

Post autor: waza »

A czy ktoś z Was korzystał może z profesjonalnych szkoleń od firmy Kar-Group? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna, bo maja tam do wyboru mnóstwo różnych szkoleń z najróżniejszych dziedzin :) Jak sądzicie, na które z nich warto się zdecydować?
Awatar użytkownika
wik90
Posty: 28
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:45

Re: Szkolenia

Post autor: wik90 »

W każdej branży trzeba się kształcić aby być na bieżąco z różnymi nowinkami. Ciekawą opcją są na przykład takie szkolenia dla dentystów: http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. Dzięki nim możemy poszerzyć swoje kompetencje.
Awatar użytkownika
Eurinka
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:02

Re: Szkolenia

Post autor: Eurinka »

Co do rozwoju osobistego, to mnie przekonały szkolenia coachingowe w centrum The Wellness Institute w Warszawie na Limanowskiego 11. Uczestniczyłam w warsztatach dla leaderów well-leadership organizowanych przez mojego pracodawcę i uważam to za mega trafiony pomysł. Bardzo przełożyło się to na efekty pracy i lepszą współpracę w zespole. Teraz mam zamiar skorzystać z indywidualnych warsztatów well-being. Już nie mogę się doczekać.
ODPOWIEDZ