Wybór szkoły dla dziecka

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
delicja
Posty: 56
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:02

Wybór szkoły dla dziecka

Post autor: delicja »

Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej szkoły dla mojego dziecka. Z tego co czytałam tutaj https://szkolaeuropejska.pl/ mają świetne propozycje jeżeli chodzi o podstawówkę, czy liceum. Wasze dzieci chodza do szkoły prywatnej czy publicznej ?
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 49
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:56

Re: Wybór szkoły dla dziecka

Post autor: Luizka56 »

Akurat moje dziecko jest w wieku przedszkolnym, ale wraz z mężem postawiliśmy na prywatną placówkę dwujęzykową i jak do tej pory jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji. Różnica pomiędzy prywatnym przedszkolem a publicznym jest diametralna i chodzi tutaj nie tylko o podejście do dzieci, ale i poziom kształcenia. Osobiście możemy polecić Tequestę na Mokotowie, to chyba jedno z lepszych prywatnych przedszkoli w całej stolicy :)
ginamó

Re: Wybór szkoły dla dziecka

Post autor: ginamó »

W przypadku liceum zdecydowaliśmy sie na niepubliczne liceum ogolnoksztalcace ETZ CHAIM http://www.etzchaim.pl/liceum/ we Wrocławiu, Naszym celem, juz od najmlodszych lat bylo aby dziecko dorastalo uczac sie szacunku i tolerancji wobec drugiej osoby. Mi to odpowiada i to w pelni!
ODPOWIEDZ