Zwierzak

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Zwierzak

Post autor: Arya »

Nie no bedziesz miał na to wiele środków, ale z tego co ja zauważyłam po moich zwierzakach to najbardziej skuteczne sa takie https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pa ... -i-plucne/ obroże przeciw pchłom . W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepiać
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 115
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Zwierzak

Post autor: Arnie »

Myślę, że tu dobrze dobrane karmy to podstawa. Powinniście na pewno poszukać w internecie. Tu na stronie https://narffood.pl dostaniecie karmy barf - bardzo zdrowe, a wasze psy, koty, na pewno je polubią.
ośka932

Re: Zwierzak

Post autor: ośka932 »

To ja, jak brałam zwierzaka, to okazało się, że miał pasożyty i tutaj https://stoppasozytom.pl/ dopiero o tym poczytałam i zauważyłam, że ma objawy. Na szczęście piszą też tam, jak je leczyć i im zapobiegać także już jest zdrowy i uważam żeby znów nie dostał.
Grześkoo

Re: Zwierzak

Post autor: Grześkoo »

Ochrona pieska to poważna sprawa. Warto już teraz zaopatrzyć się w odpowiednie środki. Mało osób wie, że kleszcze można spotkać także w parkach czy ogródkach. Także nie tylko las jest zagrożeniem. My zawsze mamy w pogotowiu taki https://johndog.pl/produkt/olejek-przec ... -on-30-ml/ olejek przeciw kleszczom. Używamy zawsze przed wyjściem na spacer.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Zwierzak

Post autor: waza »

A czy ktoś z Was szuka właśnie jakieś ładnej obroży dla swojego pupila? Ja ostatnio widziałam takie właśnie obroże na stronie internetowej https://babuzoo.pl/obroze-dla-psow. Jak widać wybór jest tam naprawdę bardzo szeroki, a ceny są niewygórowane. Tak więc w wolnej chwili polecam się tam rozejrzeć ;)
bodak

Re: Zwierzak

Post autor: bodak »

Aby zapewnić najlepszą opiekę dla szczeniaka, ważne jest, aby odwiedzić certyfikowanego groomera. Myślę, że https://petcut.pl/groomer-ursynow-warszawa/ zapewnia wysokiej jakości usługi pielęgnacyjne. Według mnie najlepiej jest odwiedzać groomera co 3 miesiące. Pomoże to utrzymać szczeniaka w czystości i zdrowiu.
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 83
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Zwierzak

Post autor: Zembala »

Ważne przede wszystkim aby pies miał odpowiednie odżywianie. Mój od samego początku dostaje karmę specyfik https://omegakarmy.pl/ To pełnowartoścowe karmy i chętnieje zjada.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 172
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Zwierzak

Post autor: lara »

Na chwilę obecną rozglądam się za sprawdzonym weterynarzem w Warszawie. Możecie mi kogoś polecić? A może mieliście okazję korzystać z usług kliniki https://www.vet4pet.pl/ ? Dajcie znać, bo to dość pilne.
ODPOWIEDZ