Kupowanie leków online - jaka apteka?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
stylowo
Posty: 57
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:13

Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: stylowo »

Kupujecie leki online czy stacjonarnie? Myślę, że w obecnej sytuacji światowej najlepiej kupić je przez Internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam kupić wszystkie niezbędne leki które pomogą nam przetrwać trudne czasy. Dajcie znać, czy coś tam zamawialiście i jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: Liwka »

Nie zawsze w ten sposób jest taniej, dlatego jestem zdania, że warto porównywać ceny. Na przykład wiem, że jeśli chodzi o seniorów, to najtaniej mogą teraz kupić swoje leki w DOZie, w godzinach od 8 do 12, bo wtedy osoby +60 mają u nich zniżkę.
Jarosław Pechowski

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: Jarosław Pechowski »

Ja większość swoich leków, kupuje w aptece internetowej. Ostatnio zamawiałem sobie https://www.apteka-familia.pl/mensil-0- ... zucia.html, żeby nasze życie seksualne było bardziej udane. Cena tabletek nie jest zbyt wygórowana i co najważniejsze nie powoduje u mnie żadnych skutków ubocznych.
sędzia

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: sędzia »

Liwka pisze: ↑12 sie 2020, 23:04 Nie zawsze w ten sposób jest taniej, dlatego jestem zdania, że warto porównywać ceny. Na przykład wiem, że jeśli chodzi o seniorów, to najtaniej mogą teraz kupić swoje leki w DOZie, w godzinach od 8 do 12, bo wtedy osoby +60 mają u nich zniżkę.
To ja tutaj przychodzę z aktualizacją, bo może większość z Was o tym nie wiedzieć, promocja dla seniorów w DOZie jest nadal aktualna :)
ODPOWIEDZ