Kupujecie leki online?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
stylowo
Posty: 57
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:13

Kupujecie leki online?

Post autor: stylowo »

Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Można je kupić w aptece internetowej takiej jak ta: https://www.apteka-leki.pl/ Myślę, że to dobra opcja, ponieważ nie wymaga wychodzenia z domu i narażania swojego zdrowia. A wy jak kupujecie leki online?
Daniel
Posty: 39
Rejestracja: 14 lut 2020, 13:41

Re: Kupujecie leki online?

Post autor: Daniel »

Jedynie krople do oczu zamawiałem przez neta.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 60
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Kupujecie leki online?

Post autor: bate »

Nie jestem przekonana do tego sposobu kupowania leków. Jednak wolę tradycyjnie się przejść i kupić leki w aptece. Ja mieszkam w Kielcach i aptekę codzienną mam w zasadzie pod blikiem (to sieć aptek w Polsce) https://www.aptekacodzienna.pl/ i bardzo serdecznie ją polecam. Tam mają bardzo dobre ceny, zawsze dostaję tam leki, jakich potrzebuję, ale też maseczki i środki ochronne, ogólnie są dobrze zaopatrzeni.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Kupujecie leki online?

Post autor: Liwka »

Zdarza się, nie powiem, że nie. Jednak zrobiła mi się ostatnio spora afta na języku dlatego trzeba było reagować szybko, więc kupiłam specjalny żel w aptece stacjonarnej.
ODPOWIEDZ