psychiatra

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:07

psychiatra

Post autor: deborah »

Psychiatra w Krakowie - szukam godnego zaufania specjalisty. Znacie kogoś?
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: psychiatra

Post autor: figaro »

Jeśli chodzi o mnie to należytego wsparcia udzielono mi w gabinecie www.filipowskipsychiatra.pl . Pomoc była mi potrzebna, gdyż doświadczenia życiowe dały mi poważnie w kość. Całe szczęście, problem ten już za nami!
Awatar użytkownika
marina
Posty: 65
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: psychiatra

Post autor: marina »

Ja chodzę do psychiatry w Dębicy do dr Andrzeja Wilka https://psychiatradebica.pl/oferta/. Nie chcę się zagłębiać w swoje problemy, ale było ze mną źle, niestety coraz ciężej mi było żyć, pracować, wychowywać dzieci, no i miałam problem z dogadaniem się z moim mężem. Pójście do psychiatry było strzałem w dziesiątkę, pan doktor Wilk jest świetnym specjalistą, ma fajne podejście do pacjenta, jest w pełni rzetelny i profesjonalny, polecam go serdecznie.
Wiesław

Re: psychiatra

Post autor: Wiesław »

Pamiętajcie o tym, co naprawdę jest ważne. Liczy się to, byście zawsze stawiali na takie terapie, które realnie mogłby pomóc Wam stanąć na nogach. Na przykładzie psychologów z https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ świetnie widać, do kogo warto byłoby się wybrać ze swoimi problemami.

zegar htc android chomikuj
ODPOWIEDZ