psychiatra

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

psychiatra

Post autor: heniutek »

Wiecie może, który psychiatra Legionowo przyjmuje również godzinami popołudniowymi? Mamy problem z sąsiadem, który być może wkrótce będzie potrzebował takiej pomocy w trybie interwencyjnym.
Awatar użytkownika
emiliano920
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:33

Re: psychiatra

Post autor: emiliano920 »

Jeśli chcecie, to mogę Wam polecić klinikę PsychoMedic w Łodzi, w której na pewno znajdziecie odpowiedniego specjalistę. Warto szukać i korzystać z najlepszych form pomocy, jeśli ma ona doprowadzić do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: psychiatra

Post autor: figaro »

Czasami psychiatra może się okazać trafionym wyborem w walce o zdrowie psychiczne. Ja na przykład, gdy byłem w dołku to wybrałem się do https://www.psychicznie.pl/ . Kilka sesji okazało się niezwykle pomocnych, wystarczyło pogadać z fachowcem. :)
Awatar użytkownika
czikorita
Posty: 230
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:48

Re: psychiatra

Post autor: czikorita »

Wsparcie ze strony psychiatry może okazać się konieczne, jeśli chcemy raz na zawsze zostawić za sobą tego typu kłopoty. Stres, bezsenność ale i wszelkie fobie udało mi się wyleczyć ze wsparciem https://filipowskipsychiatra.pl/ . Wcześniej został przeprowadzony szczegółowy wywiad, dzięki któremu lekarz wiedział z czym ma do czynienia.
ODPOWIEDZ