Ulubiony sport

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
Marzena-80
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2023, 2:57

Ulubiony sport

Post autor: Marzena-80 »

No właśnie powiem Wam, że wzięłam sobie do serca informację, żebym znalazła taki sport, który sprawia mi frajdę, bo faktycznie, jeśli mam się do czegoś zmuszać, to zupełnie mi to nie wychodzi. I okazało się, że dla mnie strzałem w dziesiątkę jest taniec. I tego typu zajęcia taneczne. Nawet w domu lubię się raz na jakiś czas poruszać, włączam muzykę, np. zespół classic i daję się porwać jej rytmowi :)
lalos0

Re: Ulubiony sport

Post autor: lalos0 »

To dla mnie zdecydowanie od pewnego czasu są to sporty walki, szczególnie judo i nawet wyposażylem się już w pasy judo u https://judomarket.pl/pl/17-pasy-judo :) bardzo dobry sklep i szybko mi dostarczyli
Bartłomiej41

Re: Ulubiony sport

Post autor: Bartłomiej41 »

Czy są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem meczy Euro 2024? Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić portal, na którym macie możliwość zakupienia np. Bilety Euro 2024 . Jeżeli jesteście zainteresowani tym portalem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ