wyjazd na narty - Włochy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
Hadrian1962
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2024, 12:43

wyjazd na narty - Włochy

Post autor: Hadrian1962 »

Siemka wszystkim, czy macie jakieś doświadczenie w temacie wyjazdów na narty do Włoch? Planuję wyjazd na narty w tym roku i zastanawiam się nad wyborem właśnie Włoch. Słyszałem, że tamtejsze stoki są bardzo dobrze przygotowane. Czy ktoś może polecić mi jakieś konkretne miejsce we Włoszech, które jest idealne dla miłośników białego szaleństwa? Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie! :D
Gąska

Re: wyjazd na narty - Włochy

Post autor: Gąska »

Posiadanie aktualnych informacji o cenach winiet w Austrii jest istotne dla każdego kierowcy planującego przejazd przez to państwo. Aby dowiedzieć się więcej o różnych opcjach i ich cenach, można odwiedzić https://internetnews.net.pl/ile-kosztuj ... w-austrii/ gdzie dostępne są kompleksowe informacje.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 116
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: wyjazd na narty - Włochy

Post autor: papier »

Narty we Włoszech? Moje marzenie. Będę musiała kiedyś się tam wybrać, czekam tylko aż dzieci dorosną i będą chciały dłużej ze mną na takich nartach pojeździć. Tylko będzie trzeba przygotować sprzęt. Własne narty czy może wynajem? Ja bym kupiła własne. Jak jesteście osobami początkującymi to zobaczcie na https://bibiuti.pl/czy-narty-head-nadaj ... tkujacych/ czy też możecie postawić na świetnej jakości nowoczesne narty Head.
Andi

Re: wyjazd na narty - Włochy

Post autor: Andi »

Takich miejsc jest od groma, my w zasadzie głównie jeździmy do Włoch na narty więc na prawdę wiele miejsc mogę polecić. Marillleva, Folgarida, Sella Ronda, Kronplatz, Passo Del Tonale, czy Livigno. To wszystko miejsca, w których byliśmy i które mogę szczerze polecić. Poczytać o każdym z nich możesz na stronie Zgorky
ODPOWIEDZ