Angielski on-line?

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Jaśko

Angielski on-line?

Post autor: Jaśko »

Szukam prywatnego nauczyciela języka angielskiego, ale będę potrzebować później fakturę za kurs. Wiecie kto spełni te wymagania?
kajtuś

Re: Angielski on-line?

Post autor: kajtuś »

Mój syn w tym roku przystępuję do egzaminu dojrzałości i zamówiłam mu do dokształcenia podręczniki z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura . To książka pt " Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy ". Książka ta doskonale nadaje się jako dodatkowe powtórzenie materiału przed egzaminem. Wystarczy bowiem, sprawdzając poprawność odpowiedzi, sięgnąć do treści podręcznika i przypomnieć sobie odpowiednie reguły.
Miłosz92111

Re: Angielski on-line?

Post autor: Miłosz92111 »

Uważam, że języka anielskiego online nie nauczą się dzieci. Jeśli chodzi o dzieci to lepiej wysłać je do szkoły językowej. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która ma spore doświadczenie w nauczaniu najmłodszych.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Angielski on-line?

Post autor: waza »

Z tego, co mi wiadomo, to bardzo fajne, profesjonalne kursy języka angielskiego na różnych poziomach organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się w wolnej chwili na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski, do czego serdecznie Was zachęcam :) Na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: Angielski on-line?

Post autor: asanka »

W sumie nauka online to dobry pomysł. Tym bardziej teraz jak mamy pandemię. Znalezienie kursu to nie jest problem, ważne żeby nauka przynosiła efekty. Ostatnio na https://youtu.be/ZUcgi29S4QA znalazłam świetnie prowadzoną lekcję języka angielskiego. Lektor omawia w niej zasady czasu Future Simple, z którym ja mam problem. A w sumie miałam, ponieważ tak prosto jest wytłumaczona budowa i zasady stosowania, że w końcu wiem o co w tym chodzi. Cały taki kurs taką metodą nauki to byłaby super sprawa.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Angielski on-line?

Post autor: Martusia »

Czemu nie, tylko zajęcia muszą być dobrze przygotowane. Ja nie wyobrażam sobie uczyć się tak na sucho, z książek, trzeba z kimś rozmawiać, mieć przygotowany dobry program nauczania, ale od tego są już nauczyciele oczywiście. Ja zapisałam dlatego też syna do prywatnej szkoły podstawowej Te Vizja, wiedziałam, że tu kładą duży nacisk na języki. Teraz wszystko odbywa się online, ale i tak są to super lekcje i widzę, że syn nic nie traci edukacyjnie.
Fioną

Re: Angielski on-line?

Post autor: Fioną »

Wszyscy doskonale wiedzą w dzisiejszych czasach, jak ważna jest edukacja i jakie możliwości daje. Jest to ważne i dlatego staram się zapewnić dzieciom najlepszą edukację. W tym celu korzystam z usług korepetytorów z tej strony https://buki.org.pl/ Pracują tam prawdziwi profesjonaliści i wielokrotnie przekonałem się, że mogą uczynić ludzi mądrzejszymi i bardziej wykształconymi. Dlatego radzę skontaktować się z prawdziwymi specjalistami, takimi jak ci ludzie.
demiś04044

Re: Angielski on-line?

Post autor: demiś04044 »

Wybór naszej ścieżki edukacyjnej to jedna z najważniejszych decyzji jaką mamy do podjęcia w życiu. Najgorsze co możemy zrobić to iść za trendami jakie są dość często promowane przez mało wiarygodne źródła. Oczywiście trzeba w odpowiednim czasie zacząć dyskutować na ten temat ze swoimi znajomymi. W dzisiejszych czasach będzie to z pewnością znajomość języka angielskiego, a nawet filologia angielska. Dlatego też takie kierunki, jak https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska/ cieszą się tak dużą popularnością.
wyluź

Re: Angielski on-line?

Post autor: wyluź »

Ja bardzo sobie chwalę speakingo, bardzo mi to ułatwiło rozmawianie po angielsku :) Tutaj sobie możesz poczytać na ten temat, jak się uczyć w domu https://speakingo.com/jak-nauczyc-sie-m ... mu-w-domu/ fajna metoda, możesz sobie bez problemu sprawdzić :)
Marcuś88

Re: Angielski on-line?

Post autor: Marcuś88 »

waza pisze: ↑22 lut 2021, 10:30 Z tego, co mi wiadomo, to bardzo fajne, profesjonalne kursy języka angielskiego na różnych poziomach organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. (...)
Nie słyszałem nigdy o tej szkole. Musze więcej o niej poczytać, bo sama nazwa brzmi naprawdę ciekawie.
_____
angielski Zielona Góra
kośinska

Re: Angielski on-line?

Post autor: kośinska »

W czasach pandemii to na pewno popularna opcja - nauka online. Jak nie ma praktycznie innego rozwiązania to nie ma co zrobić. Szkoły też musiały się na to przestawić. Zobaczcie sobie tak szkołe Te Vizja jak szukacie podstawówki dla dzieci. O angielskim i innych językach obcych tu nie zapominają.
G. Piwońska

Re: Angielski on-line?

Post autor: G. Piwońska »

Nieważne jak wspaniała jest nauczycielka, szkoła czy metoda nauki języka angielskiego dla dzieci – prędzej czy później każdego malucha dopadnie zniechęcenie. Nauka języka to przecież proces długi i wymagający. Na szczęście dołek motywacyjny to tylko stan tymczasowy, zobacz jak sobie z nim poradzić https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci - skuteczne pomysły na to jak wspomóc dziecko w takich chwilach.
Hańka

Re: Angielski on-line?

Post autor: Hańka »

Myślę, że nauka języka angielskiego powinna być dostosowana przede wszystkim do preferencji osoby chcącej podjąć naukę. W Ling Team możecie liczyć na szeroki wybór grup językowych. Zajęcia odbywają się w maksymalnie 6 osobowych grupach lub indywidualnie. Jeśli chcecie uczyć się online, również nie będzie z tym problemu. Placówka zapewnia bardzo dużą ilość wartościowych materiałów i świetne ceny za kurs.
ODPOWIEDZ