Jakie prywatne liceum w Łodzi wybrać?

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Awatar użytkownika
Dorota96
Posty: 13
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:26

Jakie prywatne liceum w Łodzi wybrać?

Post autor: Dorota96 »

Cześć! Zastanawiam się jakie prywatne liceum w Łodzi wybrać? Myślałam nad https://szkolaeuropejska.pl/. Zależy mi na tym, żeby dobrze przygotowali w nim do matury – chcę dostać się na politechnikę łódzką.
Awatar użytkownika
Amalia
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:09

Re: Jakie prywatne liceum w Łodzi wybrać?

Post autor: Amalia »

Szkoła Europejska to najlepsze liceum prywatne w Łodzi. Najlepiej zapoznaj się z ich ofertą na https://szkolaeuropejska.pl/prywatne-liceum-lodz/. Angielski jest na wysokim poziomie w tej szkole a zrozumienie dla indywidualnych pasji ogromne.
Awatar użytkownika
Dorota80
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:42

Re: Jakie prywatne liceum w Łodzi wybrać?

Post autor: Dorota80 »

Uczęszczałam na kursy językowe do https://szkolaeuropejska.pl/kursy-alma-szkola-jezykow-obcych-lodz/ i dzięki temu zdałam angielski rozszerzony na około 90%. Dlatego jak najbardziej polecam tę szkołę. Słyszałam, że liceum też trzyma bardzo dobry poziom.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Jakie prywatne liceum w Łodzi wybrać?

Post autor: papier »

Czemu prywatne? Nie stać przecież rodziców na takie koszty utrzymania. Chociaż wiadomo, że jeśli dziecko jest wybitnie uzdolnione trzeba zrobić wszystko by uczyło się w najlepszej szkole. Zobaczcie na stronie https://efc.edu.pl/programy/horyzonty to program dla młodych ludzi z całej Polski. Fundacja zapewnia kompleksowe wsparcie uczniom którzy chcą szkolić się w najlepszych liceach i technikach.
ODPOWIEDZ