Język chiński

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Kariś

Język chiński

Post autor: Kariś »

Jak myślicie, czy nauka języka chińskiego jest naprawdę tak trudna, jak mówią? Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam się go nauczyć i mam nadzieję, że w 2021 mi się uda zacząć jakiś kurs. Chcę w końcu zacząć realizować swoje marzenia :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Język chiński

Post autor: waza »

A czy ktoś z Was miał może do czynienia zarówno z językiem chińskim, jak i japońskim? Który z nich jest Waszym zdaniem trudniejszy? Ja ostatnio trafiłam na ofertę kursu języka japońskiego na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online i zastanawiam się nad zapisem... co o tym sądzicie?
Kaśka

Re: Język chiński

Post autor: Kaśka »

Chiński to teraz język na topie. Warto się go nauczyć, chociaż do najprostszych nie należy. Od siebie moge polecić, żebyś w wolnej chwili zajrzał sobie na stronę https://www.taniaksiazka.pl/my-perspect ... 60082.html ponieważ można tam znaleźć wiele interesujących tytułów, które mogłyby Ci pomóc w nauce języka. Sprawdź i się przekonaj.
ODPOWIEDZ