Praca w Niemczech

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
aśkoo

Praca w Niemczech

Post autor: aśkoo »

Polecacie pracę jako opiekunka doosób starszych za granicą? Pracowałam już w tym zawodzie, ale w Polsce. Sąsiadka była dyrektorką w hospicjum i załatwiła mi pracę. Teraz chciałabym spróbować swoich sił za granicą. Nie ukrywam, że chodzi o lepsze zarobki. Gdzie takiej pracy szukać?
żabka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: żabka »

Ja również uważam, że praca za granicą jest dużo lepszą opcją niż w Polsce. Znasz język niemiecki? To ci bardzo ułatwi pracę i automatycznie podniesie zarobki. Sama wyjeżdżam do pracy sezonowej w Niemczech i nie narzekam. Można świetnie zarobić. Ostatnio nawet myśle o przeprowadzce.
BronekĆ19865

Re: Praca w Niemczech

Post autor: BronekĆ19865 »

Ja pracuję w Niemczech i powiem wam, naprawdę znalazłem super pracę i jeżeli ktoś z was szuka dobrej firmy przewozowej to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy https://przewozosobnysa.pl/kontakt . Ja korzystam z usług tej firmy i powiem wam, że można im zaufać w 100%.
wieśka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: wieśka »

Nie, nie. Promedica wszystko sama załatwia. Zapewniają swoim pracownikom transport, wyżywienie, ubezpieczenie i wszystko inne. Ty tylko podpisujesz umowę. Moja mama z nimi często wyjeżdża do Niemiec i jest zadowolona. Zarabia naprawdę świetnie i nie haruje od rana do nocy. Wiadomo... praca nie jest lekka, ale wszystko zależy od tego na jak bardzo schorowaną osobę trafisz.
móranowska

Re: Praca w Niemczech

Post autor: móranowska »

Dobrze rozejrzeć się za solidnymi ofertami pracy za granicą. Dzięki https://derksen-polska.pl/oferty-pracy/ także i ja znalazłem to, czego poszukiwałem przez te lata. Praca tymczasowa za granicą przyniosła mi atrakcyjny zarobek a dokładnie o to chodziło. Oczywiście oferty w Polsce także można znaleźć.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Praca w Niemczech

Post autor: waza »

Mi się wydaje, że takie wyjazdy do pracy do Niemiec są bardzo popularne w ostatnim czasie. Słyszałam, że można tam naprawdę dobrze zarobić. Sporo ofert pracy na różnych stanowiskach w tym właśnie kraju widziałam ostatnio na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-niemcy/. Polecam je sobie poprzeglądać w wolnej chwili ;)
patryśka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: patryśka »

Według mnie jak najbardziej warto wyjechać do pracy do Niemiec, szczególnie, że oferty jakie znajdziecie w http://praca.dojczland.info są naprawdę bardzo korzystne. Nawet niedawno mój mąż znalazł tutaj dobrą pracę i chwali sobie zarobki jakie tutaj ma jak i warunki.
Iroń

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Iroń »

Szukając dobrych ofert pracy za granicą to zdecydowanie do sprawdzenia mogę polecić Wam agencję https://hollandcontracting.pl/ jeżeli zależy wam na znalezieniu dobrze płatnej i sprawdzonej pracy. Ogólnie to bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą, dzięki ich pomocy bez stresu mogłam wyjechać do Holandii i na pewno szybko wracać nie zamierzam :)
vikii

Re: Praca w Niemczech

Post autor: vikii »

aśkoo pisze: ↑11 sie 2021, 20:45 Polecacie pracę jako opiekunka doosób starszych za granicą? Pracowałam już w tym zawodzie, ale w Polsce. Sąsiadka była dyrektorką w hospicjum i załatwiła mi pracę. Teraz chciałabym spróbować swoich sił za granicą. Nie ukrywam, że chodzi o lepsze zarobki. Gdzie takiej pracy szukać?
Praca w Promedica nie należy do najłatwiejszych, ale uważam, ze warto się jej podjąć. przede wszystkim dlatego, że bardzo dobrze płacą a organizacja wyjazdu leży po stronie firmy. To naprawdę ogromne ułatwienie. Nie wyobrażam sobie jechać na własna rękę do Niemiec!
Jaśka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Jaśka »

Może znudziła wam się praca za granica i chcecie znaleźć pracę w Polsce? Polecam wam zerknąć na stronę https://pl.jobimi.com to taki portal gdzie są zamieszczone oferty pracy z całej Polski. Zobaczcie sobie bo może akurat tam znajdziecie idealną ofertę dla siebie. Ja właśnie już widziałam wiele fajnych ofert.
iwuć

Re: Praca w Niemczech

Post autor: iwuć »

Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach Mondi Polska. Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.
surka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: surka »

iwuć pisze: ↑28 paź 2021, 18:20 Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach . Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do pracy poza granicami. Raczej w kregu moich zainteresowań jest praca Częstochowa - blisko rodziny, na miejscu. Ale jak wiadomo każdy czegoś innego od życia wymaga i grunt to by się spełniać
mońka456

Re: Praca w Niemczech

Post autor: mońka456 »

surka pisze: ↑04 lis 2021, 1:24
iwuć pisze: ↑28 paź 2021, 18:20 Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach . Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do pracy poza granicami. Raczej w kregu moich zainteresowań jest praca Częstochowa - blisko rodziny, na miejscu. Ale jak wiadomo każdy czegoś innego od życia wymaga i grunt to by się spełniać
mońka456

Re: Praca w Niemczech

Post autor: mońka456 »

surka pisze: ↑04 lis 2021, 1:24
iwuć pisze: ↑28 paź 2021, 18:20 Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach . Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do pracy poza granicami. Raczej w kregu moich zainteresowań jest praca Częstochowa - blisko rodziny, na miejscu. Ale jak wiadomo każdy czegoś innego od życia wymaga i grunt to by się spełniać
A ja pracuję za granicą
Anuśka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Anuśka »

Ja tam tak samo i nie zamierzam czegokolwiek zmieniać. Zarabiam naprawde dobrze. Oprócz stałe pensji mam jeszcze premie uznaniową. Jeżdże przez sprawdzoną agencje nursecare. Każdy wyjazd omawiam szczegółowo z koordynatorem. Zreszta w trakcie jestem z nim w stałym kontakcie dzieki czemu czuje się bezpieczniej. A i co wazne agencja zapewnia mi również pełne ubezpieczenie niemieckie, wiec jesli sie cokolwiek dzieje, mam zapewnioną opieke. Wyjazdy są zawsze wyzwaniem, ale agencja dba o to, by mijały szybko i w dobrej atmosferze
Klara

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Klara »

Pracę w Niemczech znalazłam dzięki agencji pracy Mondi Polska. Pracuję jako kontroler jakości, praca lekka, dobrze płatna, a i co ważne atmosfera w zakładzie bardzo przyjazna. Mondi oferuje pracę na warunkach niemieckich więc na samym początku trzeba pozałatwiać sprawy w urzędzie w czym pomaga przypisany opiekun. Kontakt z nim bardzo dobry, a i pomógł mi znaleźć mieszkanie z dziewczynami z Polski, które wyjeżdżały w tym samym terminie. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że będzie perspektywa na przedłużenie kontraktu bo lubię swe obecne obowiązki.
ankaa

Re: Praca w Niemczech

Post autor: ankaa »

Jak chodzi o taką pracę, jak kierowca uber warszawa , to ostatnio przypadkiem znalazłem stronę nepcar.com.pl - gdzie dostępne są propozycje współpracy. I ich oferta jest naprawdę bardzo opłacalna, tym bardziej że na każdym kroku oni pomagają.
kaśka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: kaśka »

Wiesz co, na własną rękę to trudno będzie cokolwiek znaleźć. Dlatego moim zdaniem, najrozsądniej będzie zgłosić się do agnencji pracy tymczasowej, na przykład MG SOLUTIONS. Z ich pomocą na pewno znajdziesz pracę, o jakiej marzysz.
litooo

Re: Praca w Niemczech

Post autor: litooo »

Miałam wyjechać, pomysłów miałam mnóstwo, dlatego dziś tak naprawdę decyduję się na to, co mnie zaciekawi. Na nic się nie zamykam, kto wie, co będzie mi pisane. Niemniej jednak blog jobnotice.pl mnie zainteresował. Można powiedzieć, że w ten sposób zajęłam się pracą i ja sama mam nadzieję znaleźć idealne zajęcie dla siebie.
jeszczeenie

Re: Praca w Niemczech

Post autor: jeszczeenie »

Nie znam się na zawodach, ale jak na razie sprawdzam sobie coś takiego https://portal.forumpraca.pl/zawody/hartownik/ , bo jak wiadomo, szukanie odpowiedniego rozwiązania to coś solidnego i mam wrażenie, że warto to jakoś ogarnąć. I pod tym względem sprawdzam właśnie ciekawe zawody online. No i to dla mnie dobre.
kapyk

Re: Praca w Niemczech

Post autor: kapyk »

Przypadkiem gdyby ktoś był specjalistą działającym w budowlance lub pracach wykończeniowych to można sprawdzić propozycję współpracy z https://mesoworks.com/ . Wiele osób chwali sobie pracę z nimi, płatności są terminowe i firma cechuje się rzetelnością
RobetPobedinsky

Re: Praca w Niemczech

Post autor: RobetPobedinsky »

Witam,

Rozumiem, że interesuje Cię praca jako opiekunka osób starszych za granicą ze względu na wyższe zarobki. Jeśli masz już doświadczenie w tym zawodzie w Polsce, to z pewnością jest to dobra ścieżka rozwoju kariery.

Co do poszukiwania takiej pracy, możesz skorzystać z agencji pośrednictwa pracy za granicą specjalizujących się w opiece. Warto wybierać sprawdzone, z pozytywnymi rekomendacjami. Agencja powinna zapewnić Ci wszelkie niezbędne szkolenia, certyfikaty, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie. Pracę za granicą można również znaleźć na portalach takich jak https://www.praca.pl/.

Popularnymi kierunkami są Niemcy, Austria, Szwajcaria czy Holandia. Pamiętaj jednak, że praca opiekunki wiąże się z dużą odpowiedzialnością i empatią. Powinnaś podjąć ją tylko wtedy, gdy czujesz, że podołasz jej wymaganiom.

Powodzenia w poszukiwaniu satysfakcjonującej pracy!

famas cybergun
jablko

Re: Praca w Niemczech

Post autor: jablko »

Praca na terenie Niemiec to coraz częściej wybierany kierunek, przy pomocy https://leasingteam.pl/ odpowiedniej agencji pracy, znajdziemy taką pracę bardzo szybko. W UE czeka masa ofert pracy, dopasowanych do różnych kompetencji i oczekiwań, oczywiście wiąże się to z pewnymi kompromisami, ale myślę że zdecydowanie warto zaryzykować.

b tor
ODPOWIEDZ