Projektowanie systemu ISO

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Awatar użytkownika
Helka121
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:50

Projektowanie systemu ISO

Post autor: Helka121 »

Serdecznie polecam firmę http://www.adees.net/ - zajmuje się ona projektowaniem i wdrażaniem systemów jakości ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001. Współpraca z nimi przebiegła terminowo i sprawnie.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Projektowanie systemu ISO

Post autor: Marels »

Jeśli chodzi o projektowanie to tutaj polecam zwrócić uwagę na program ZwCAD 2019 - https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html dlatego koniecznie sprawdźcie ich stronę i omówione elementy, poza tym dostępna jest od razu wersja testowa aż na 30 dni.
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Projektowanie systemu ISO

Post autor: show »

Raczej można postawić również na rozwiązania ERP Ich plus jest taki, że nie musisz korzystać z całego, tylko wykorzystywać określone moduły.
Awatar użytkownika
Zee Firr
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 10:09

Re: Projektowanie systemu ISO

Post autor: Zee Firr »

Witam
Jest wiele dobrych programów. Najbardziej uznanymi alternatywami AutoCAD są ZwCAD, GstarCAD, BricsCAD. Jednak na rynku jest wiele równie dobrych, często korzystających z tych samych rozwiązań innych prodramów. Ja znalazłam na allegro dwa które są orarte na tych samych rozwiązaniach co ZwCAD. to TrueCAD (obecnie nie dostępny w Polsce) i ActCAD. Oba oparte są na ostatnim silniku IntelliCAD 9.2A. Informacje dostępne są na kilku stronach w sieci np: https://actcad.pl, https://truecad.eu, https://truecad.pl czy https://tanicad.pl. Wcześniej dostępne były 30 dniowe wersje testowe, teraz ro chyba 14dni. Warto ocenić samemu czy oprogramowanie jest zgodne z własnymi projektami. Ceny zaczynają się id 450zł.
Bercik

Re: Projektowanie systemu ISO

Post autor: Bercik »

W sumie na tych kwestiach ja się niestety za bardzo nie znam więc pozostawiam to specjalistom. Natomiast mogę na pewno polecić wpis https://www.thomas-it.pl/blog/czym-sa-t ... stosowania gdzie dokładnie wyjaśniono czym faktycznie są towary podwójnego zastosowania i co w nie wchodzi.
ODPOWIEDZ