Studia on line

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Awatar użytkownika
Jalanga
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:44

Studia on line

Post autor: Jalanga »

Czy można studiować on line grafikę?
Awatar użytkownika
UlaLe
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:15

Re: Studia on line

Post autor: UlaLe »

Na pierwszy rzut oka to mało realne, jednak na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi to jest możliwe. Część zajęć odbywa się na platformie internetowej a na część zajęć trzeba przyjechać na uczelnię, na specjalne okresowe zjazdy. Słyszałam, że absolwenci tego kierunku mają swoje znaczące osiągnięcia.
Awatar użytkownika
rei
Posty: 123
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:50

Re: Studia on line

Post autor: rei »

Zdecydowanie również studia informatyczne są przyszłościowe. Dlatego na pewno warto byłoby pójść w tym kierunku. Nawet możecie poczytać sobie artykuł na ten temat tutaj https://ceo.com.pl/drzwi-do-it-nie-zamy ... -tce-81966 . Drzwi do IT nigdy się nie zamykają.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Studia on line

Post autor: maga90 »

Studia online maja swoje zalety, ale na pewno wymagają bardzo dużej samodyscypliny ... no i tracimy te niezastapione kontakty face to face, czyli niezapomniane wspomnienia ze studów !!!
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Studia on line

Post autor: waza »

Osobiście uważam, że taka nauka on-line to bardzo fajna sprawa ;) uczyć można się nawet bez wychodzenia z domu ;) Sama planuję zapisać się na kurs języka czeskiego on-line, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Co myślicie o tym pomyśle?
mówczyni

Re: Studia on line

Post autor: mówczyni »

Nie do końca jestem przekonana do takich studiów, ale jak nie macie innej możliwości, to zawsze coś. Jeżeli chodzi o mnie to, planuje teraz sobie wyrobić studia [url=https://vizja.pl/studia-wyzsze/marketin ... ,ws52.html]zarządzanie marketingowe w przedsiębiorstwie/url] . Jest to naprawdę ciekawy kierunek, taki z przyszłością. Także już się nie mogę doczekać zajęć.
ODPOWIEDZ