Apteka - opinie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kurczaczek
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:56

Apteka - opinie

Post autor: Kurczaczek »

Zachęcam do odwiedzenia strony https://www.apteka-leki.pl/. W asortymencie tej apteki internetowej w prosty i szybki sposób zrobisz najpotrzebniejsze zakupy. Kupisz tam zarówno leki, jak i kosmetyki.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 298
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Apteka - opinie

Post autor: smutek »

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej strony, na której będziecie mogli przeczytać wiele interesujących informacji na temat lekarstw, chorób i nie tylko, to zachęcam was do zajrzenia na stronę : https://ktomalek.pl/sanprobi-ibs-ulotka ... ub-8508201 Sama z niej korzystam, gdy chce się dowiedzieć czegoś na temat lekarstw przepisanych przez lekarza.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 50
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:05

Re: Apteka - opinie

Post autor: Daria »

Ostatnio, przy okazji zakupów w aptece internetowej, namierzyłam świetny płyn odkażający rany, którego dotąd nie miałam w swojej apteczce domowej. Szukałam akurat opatrunków na ranę, która zrobiła mi się na palcu po skaleczeniu. Ten preparat leczniczy na nie tylko działanie odkażające, ale przede wszystkim bakterio-, grzybo- i wirusobójczym oraz przyspiesza gojenie ran. Czy ktoś z Was stosuje Octenispet?
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Apteka - opinie

Post autor: Liwka »

Słuchajcie, a czy ktoś z Was miał już okazję korzystać w aptece z możliwości realizacji e-recepty? Ja ogólnie leki kupuję rzadko, ale słyszałam, że niedługo mają wprowadzić tylko takie recepty i trochę się stresuję.

motul 10w40 7100
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Apteka - opinie

Post autor: Mriolka »

Dzięki za porady
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 11:54 przez Mriolka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agnieszka_w
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2019, 7:44

Re: Apteka - opinie

Post autor: Agnieszka_w »

Liwka pisze: ↑03 lis 2019, 21:43 Słuchajcie, a czy ktoś z Was miał już okazję korzystać w aptece z możliwości realizacji e-recepty? Ja ogólnie leki kupuję rzadko, ale słyszałam, że niedługo mają wprowadzić tylko takie recepty i trochę się stresuję.
Tak, ja już wielokrotnie realizowałam e-recepty i wg mnie to duże udogodnienie. Nie wiem jak w innych aptekach, ale w DOZ nigdy nie miałam problemów i wszystko idzie błyskawicznie.
Awatar użytkownika
MartaDuży
Posty: 41
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:35

Re: Apteka - opinie

Post autor: MartaDuży »

:)
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Apteka - opinie

Post autor: Liwka »

Też już korzystam z erecepty, właśnie w DOZie, w dzisiejszych czasach jest to ogromne ułatwienie. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 104
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:57

Re: Apteka - opinie

Post autor: kasikaa »

Ja mam pytanie dość nietypowe, otórz męczy mnie grzybica jamy ustnej lek bez recepty pomoże? a jeżeli tak to jakiego używać najlepiej? ja słyszałam że octenisept można używać w jamie ustnej. Ktoś może próbował? liczę na wasze odpowiedzi jak najszybciej.
ODPOWIEDZ