Całodobowa ochrona

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Wiesława90
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 9:20

Całodobowa ochrona

Post autor: Wiesława90 »

Pracujecie w firmach, które wymagają całodobowej ochrony? U nas w biurze bardzo skuteczny okazał się być system monitoringu. Po jakimś czasie zdecydowaliśmy się też na alarm na wszelki wypadek i oba te zabezpieczenia dobrze się sprawdzają. Słyszeliście o jakichś innych tego rodzaju technologiach? Jestem bardzo ciekawa, jak bardzo zaawansowane mogą być.
Miś

Re: Całodobowa ochrona

Post autor: Miś »

Uważam, że bardzo dobrą firmą ochroniarską ,która zajmuje się zabezpieczenie mienia oraz ochroną elektroniczną, jest ta firma: https://www.omega-security.pl. Warto sprawdzić ofertę, bo możecie być naprawdę zdziwieni, jak to u nich wygląda (oczywiście pozytywnie).
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Całodobowa ochrona

Post autor: zero »

Jeżeli interesuje Was skuteczne sprzątanie firmy przy minimalnym nakładzie środków, ale nie macie pewności, do której firmy się zwrócić, to ja polecam przejrzeć ofertę od https://www.ascosecurity.pl/uslugi/uslugi-porzadkowe. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii, więc uważam, że warto rozważyć podjęcie z nimi współpracy. Ciekawa jestem Waszych doświadczeń z nimi.
mnich

Re: Całodobowa ochrona

Post autor: mnich »

Jeśli poszukujecie odkurzacza automatycznego w atrakcyjnej cenie, zachęcam do odwiedzenia strony: https://www.robojet.pl/. Ta polska marka nie tylko oferuje sprzęt, ale także zapewnia serwisowanie tych urządzeń. W ofercie znajdziecie różnorodne roboty sprzątające, w tym te z automatyczną stacją do opróżniania lub ładowania.
ODPOWIEDZ