Dobra kancelaria prawna

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 6:30

Dobra kancelaria prawna

Post autor: Luiza »

Czy ktoś z was mógłby podpowiedzieć mi, do jakiej łódzkiej kancelarii prawnej najlepiej się wybrać w sprawie rozwodu? Słyszałam dużo dobrego o kroladwokat.pl. Korzystaliście z ich pomocy? Polecacie?
Awatar użytkownika
Irena-99
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 23:43

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: Irena-99 »

Korzystałam z porady prawnej online u mecenasa Króla i muszę przyznać, że nawet w takich warunkach był w stanie rozwiązać mój problem, więc mam pewność, że na żywo działa jeszcze sprawniej. Poza tym jest bardzo zaangażowany, dla mnie super.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: symboliczna »

Luiza pisze: ↑11 sty 2021, 20:24 Czy ktoś z was mógłby podpowiedzieć mi, do jakiej łódzkiej kancelarii prawnej najlepiej się wybrać w sprawie rozwodu?
Mogę jedynie polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, ale on i jego kancelaria działa na całym Pomorzu i wybrzeżu a także współpracuje z kancelariami z całej Polski
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: show »

symboliczna pisze: ↑14 mar 2021, 12:17
Luiza pisze: ↑11 sty 2021, 20:24 Czy ktoś z was mógłby podpowiedzieć mi, do jakiej łódzkiej kancelarii prawnej najlepiej się wybrać w sprawie rozwodu?
Mogę jedynie polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, ale on i jego kancelaria działa na całym Pomorzu i wybrzeżu a także współpracuje z kancelariami z całej Polski
Możesz również spróbować kancelarii https://gaworkancelaria.pl/kontakt/ Akurat mają swoje filie w kilku największych miastach Polski.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: mado »

Akurat rozwodzić to się nie zamierzam. Za to mam inny problem, kredyt we frankach. Sama nic bym nie zrobiła, dlatego korzystam z pomocy prawnej. I to takiej naprawdę profesjonalnej, dzięki https://cleverstep.pl/ . Specjalizują się w pomocy frankowiczom, wiedzą co w danej sytuacji należy zrobić. Od pierwszego dnia współpracy mogę na nich polegać.
Bartek Śliwa

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: Bartek Śliwa »

OD spraw frankowiczów jest dużo kancelarii, inaczej jest z odzyskaniem pieniędzy z polisolokaty Allianz. Widomo, że ten proces musi potrwać ale dużo kancelari zabiera spore kwoty za wygrane sprawy. Ja znalazłem kancelarie przez znajomego który miał podobny problem i mi jak i jemu pomogli. Trzeba tylko popytać po znajomych i to jest najlepsza metoda.
Violuś

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: Violuś »

Z kredytami czasami bywają problemy i jesteśmy zmuszeni wtedy naszą sprawę przedstawić do rozpatrzenia w sądzie. Otóż od jakiegoś czasu w sytuacji wcześniejszej spłaty kredytu należy nam się zwrot części zapłaconej prowizji bankowej .Takie Banki jak mój Getin Bank wiedzą o tym i większych problemów z uzyskaniem zwrotu prowizji nie mamy. Inaczej się ma trochę sprawa ze zwrotem opłaty brokerskiej - to sytuacja kiedy korzystaliśmy z usług pośrednika kredytowego. W przypadku pojawienia się takich problemów najlepiej zwrócić się do Kancelarii Prawnej - Lextio - https://zwrotyprowizji.pl/, dzięki której wielu klientów odzyskało już swoje pieniądze.
grandę

Re: Dobra kancelaria prawna

Post autor: grandę »

Co do kancelarii prawnej, która pomoże właśnie w takich kwestiach prawny firmom, to jak najbardziej Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic jest warta waszej uwagi. Nawet mniejsze przedsiębiorstwa nieraz potrzebują porad prawnych związanych z prawem gospodarczym, dlatego warto jest mieć do nich kontakt.
ODPOWIEDZ