Dom seniora

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Łucja33

Dom seniora

Post autor: Łucja33 »

Macie jakąś bliską osobę w domu seniora ? Warto dobrze przejrzeć oferty wszystkich domów seniora. Bardzo polecanym jest https://podtopolami.eu/ i tu pytanie czy u was również to miejsce jest dobrze wspominane ? Chcę aby moja babcia czuła się tam jak najlepiej.
PatkaŚ

Re: Dom seniora

Post autor: PatkaŚ »

Mój dziadek przebywał kiedyś w domu seniora http://dzis.eu/dom-seniora/informacje-dla-pacjenta.html. Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, ponieważ cała nasza rodzina mieszka za granicą. Na miejscu dziadek miał zapewniony bardzo komfortowy pokój, opiekę medyczną, wyżywienie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb oraz organizację czasu wolnego. Na tle innych domów seniora wyróżniają się nowoczesnym obiektem oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem.
Kaśko

Re: Dom seniora

Post autor: Kaśko »

Starsze osoby często mają problemy ze zdrowiem i to jest normalne. No ale to nie znaczy, że nie należy próbować coś z tym zrobić. Pomocne będą tu na pewno sklepy internetowe takie jak https://esklep.brandvital.eu/aparat-slu ... 3,414,6667 Ja akurat znalazłam tu w dobrej cenie aparaty słuchowe, tych szukałam dla moich dziadków. Sprawdźcie sobie również ich ofertę na inne urządzenia, sprzęty medyczne, a także i rehabilitacyjne.
ODPOWIEDZ