dywany

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
mariannaĆ

dywany

Post autor: mariannaĆ »

Przenieśliśmy się do nowego domu. Na miejscy są bardzo ładne dywany ale strasznie brudne i zakurzone. Gdzie sobie z takim tematem poradzą?

sig sauer m1911
ewćka

Re: dywany

Post autor: ewćka »

Też mam takie na strychu. szkoda je wyrzucić ale wyglądają strasznie. Nawet gdzie nie gdzie są jakieś plamy więc taka piana nie da rady.
miśka778

Re: dywany

Post autor: miśka778 »

W Pralni Warszawianka powinni doprowadzić ci do ładu takie dywany bez problemu. Działają mobilnie, wystarczy że zadzwonisz.
Zuśka

Re: dywany

Post autor: Zuśka »

Moje dywany prała firma https://www.galserwis.pl/ przyjechali do domu i zajęli się tematem. Szybko sobie poradzili, mieli odpowiedni sprzęt i środki. Ja bym na kolanach szczotą szorowała te dywany ze dwa dni i wraz bym nie uzyskała takiego efektu jak oni. Zaniknęły nawet stare plamy, których nie mogłam doprać.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: dywany

Post autor: modny »

Same dywany są ogólnie fajne i jak dla mnie z całą pewnością warto jest na pewno je mieć u siebie w domu. Jestem także przekonany, że również samo posiadanie dywanu na balkonie jest czymś interesującym. Fajnie w artykule https://homecarpets.pl/blog/post/85_jak ... _type=post zostało opisane to jaki powinien być de facto dywan na balkon.
ODPOWIEDZ