Dziecko w żłobku

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
sakura
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:46

Dziecko w żłobku

Post autor: sakura »

Muszę zapisać w tym roku dziecko do żłobka. Tylko nie wiem gdzie. Jak mam szukać?
Awatar użytkownika
milunia
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 19:42

Re: Dziecko w żłobku

Post autor: milunia »

Wiesz ja też mam ostatnio trochę obowiązków i chciałabym wrócić też już do pracy. Dlatego myślę, że żłobek wieliczka to dobre rozwiązanie. Przyjmują tam dzieci już od 6 miesiąca do 2,5 roku. Zapewniają troskliwą opiekę oraz bezpieczną zabawę w połączeniu z edukacją.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 73
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:33

Re: Dziecko w żłobku

Post autor: dzer »

Żłobek to super opcja, też jak wróciłam do pracy to zaraz synka posłałam do żłobka, gdzie nie tylko przebywał jak byliśmy w pracy, ale też uczy się wielu rzeczy. Mój maluch chodził do prywatnego żłobka w Łące https://www.centrumcogito.pl/zlobek-laka. Tam dzieci wiele się uczą, mają fajne zajęcia i uczą się też rutyny, jestem bardzo zadowolona z czasu jaki tam spędził, polecam.
Awatar użytkownika
marina
Posty: 65
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Dziecko w żłobku

Post autor: marina »

Najlepiej jest szukać po rekomendacjach innych rodziców. My właśnie tak wybraliśmy żłobek Tajemniczy Ogród w Warszawie https://www.tajemniczyogrod.eu/, obecnie dzieci chodzą już do ich punktu przedszkolnego, w tym samym miejscu, są też w podobnej grupie co w żłobku. Te miejsce serdecznie polecam, pracują tu kompetentne panie, zdecydowanie rzetelne. To jest żłobek terapeutyczny, mój synek ma autyzm i chodzi tutaj na terapię, naprawdę warto jest skorzystać z ich oferty.
bądziołek

Re: Dziecko w żłobku

Post autor: bądziołek »

Zobacz sobie ofertę tego krakowskiego żłobka https://tereferekrakow.pl/, kilka lokalizacji więc znajdziesz miejsce blisko siebie, choć opieka i plan zajęć z pewnością wystarcza by zając nawet maluszka, zainteresować, wiele ciekawego nauczyć no i oswajać z byciem samodzielnym i przy tym działać w grupie
kórtka

Re: Dziecko w żłobku

Post autor: kórtka »

Dziecko w żłobku to konieczność, gdy sami nie mamy czasu na wychowanie a ktoś musi zająć się dzieckiem. Prywatny żłobek w Krakowie https://wesoleskrzaty.net.pl/zlobek podjął się tego tematu w sposób całkowicie profesjonalny. Co najważniejsze, atmosfera na miejscu jest bardzo ciepła i przyjazna.
ODPOWIEDZ