Galwanizowanie i cynkowanie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Czy
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:13

Galwanizowanie i cynkowanie

Post autor: Czy »

Hej, szukam firmy, która oferuje takie usługi jak galwanizowanie, cynkowanie czy spawanie. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług oraz na rozsądnej cenie. Dzisiaj znajomy wysłał mi taką stronę https://obex.pl/ . Co o niej sądzicie? Warto w nich zainwestować? Wydaje mi się, że są to specjaliści w swojej branży i wiedzą co robią. Dajcie znać.
Życie to dar bezcenny i należy je chronić (...) Nic nie usprawiedliwia rzezi
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Galwanizowanie i cynkowanie

Post autor: firt »

Ja mogę serdecznie polecić przedsiębiorstwo wielobranżowe GALWANEX https://www.galwanexlublin.pl/ z Lublina. Wykonywali dla mnie galwanizację detali i naprawdę praca z nimi to sama przyjemność. Są to świetni fachowcy, którzy znają się na tym co robią i w dodatku mają bardzo atrakcyjne ceny, więc zlecanie im robót jest opłacalne, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
marina
Posty: 65
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:19

Re: Galwanizowanie i cynkowanie

Post autor: marina »

Czy pisze: ↑26 mar 2020, 2:26 Hej, szukam firmy, która oferuje takie usługi jak galwanizowanie, cynkowanie czy spawanie. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Zależy mi na wysokiej jakości świadczonych usług oraz na rozsądnej cenie. Dzisiaj znajomy wysłał mi taką stronę https://obex.pl/ . Co o niej sądzicie? Warto w nich zainwestować? Wydaje mi się, że są to specjaliści w swojej branży i wiedzą co robią. Dajcie znać.
Jeżeli chodzi o spawanie, to mogę ci polecić firmę Kami Stal Partner ze Stanowa https://kamistalpartner.pl/oferta/. W ich ofercie znajdują się usługi spawania MAG, MIG i TIG, MMA (spawanie łukowe elektrodą otuloną) i zgrzewanie oporowe punktowe, zatem ofertę mają kompleksową. Są specjalistami w każdym stopniu, zlecenia wykonują porządnie, dbają o najmniejsze detale, do tego mają korzystne ceny. Trzymają się terminów i są w pełni profesjonalni, polecam.
Awatar użytkownika
kean
Posty: 20
Rejestracja: 08 wrz 2020, 15:28

Re: Galwanizowanie i cynkowanie

Post autor: kean »

U nas spawaniem zajmuje się zakład produkcji konstrukcji stalowych AMK mieści się w Legnicy http://www.amk-metall.pl/nasza-oferta. Oni produkują profesjonalnie przygotowane elementy stalowe. Szybko udało nam się dojść z nimi do porozumienia i bez problemu przygotowali nam projekt. Są rzetelni, terminowo realizują zlecenia, do tego w korzystnej cenie. Warto skorzystać z ich oferty, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
opera
Posty: 48
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: Galwanizowanie i cynkowanie

Post autor: opera »

My także spawanie zlecamy zewnętrznie, a dokładniej to ogólnie obróbkę metali, spawanie i ich malowanie powierzamy w ręce rzetelnej firmie Alins z Nowych Dąbi (Łabiszyn) http://www.alins.pl/uslugi. To profesjonalna firma, wszystkie zadania wykonują terminowo, przy tym dbają nawet o najmniejsze detale, a ich oferta jest kompleksowa. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, nas nigdy nie zawiedli i bez problemu można się z nimi dogadać, cenowo wychodzi korzystnie, polecam.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 49
Rejestracja: 06 wrz 2020, 11:36

Re: Galwanizowanie i cynkowanie

Post autor: Gustavo »

Jeśli chodzi o nakładanie powłok cynkowych, to ze swojej strony mogę polecić galwanizernię Emeres Produkt http://emeresprodukt.pl/oferta.html . Od kilku lat korzystam z ich usług. Znają się na tym co robią i mają bardzo przystępne ceny. Firma zdecydowanie godna polecenia.
ODPOWIEDZ