Gdzie na terapię uzależnień?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
klaudyna
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2020, 2:20

Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: klaudyna »

Hej, szukam zaufanej poradni teraputycznej w Łodzi, w której leczą uzależnienie od alkoholu. Przede wszystkim zależy mi na dyskrecji. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Gustawa_96
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 4:06

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: Gustawa_96 »

Mnie pomogli terapeuci w http://www.poradniasalomon.pl/. To ludzie, dla których liczy się przede wszystkim dobro pacjenta. Nie oceniają, wysłuchają i pomogą, oczywiście jeśli będzie się z nimi współpracować :)
Awatar użytkownika
papier
Posty: 98
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: papier »

Jeśli chcemy pokonać nałóg alkoholowy to będzie to kosztowało nas nieco wysiłku. Na https://prozdrowotni.pl/jakiej-pomocy-u ... koholikowi zobaczcie jak taki proces wygląda. Podstawa to detoks alkoholowy. Jest on niezbędny, ponieważ nadużywanie alkoholu potrafi mocno wyniszczyć organizm i pozbawić go witamin oraz elektrolitów. Zaleca go jednak specjalista i pod jego okiem jest on wykonywany.
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: kokoszka »

Do Wisly do Osrodka Tratwa. Sama mialam problem z narkotykami, zaczelo sie od miekkich, potem wpadalam coraaz glebiej i glebiej.. w koncu rodzice wyslali mnie do Tratwy. Poczatkowo negatywnie i buntowniczo nastawiona zmienialam swoje podejscie za sprawa zajec i terapii. Do dzis jestem wdzieczna calej ekipie :)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: kaktusowa »

Myślę że najlepiej na terapię uzależnień udać się do znanego i rekomendowanego ośrodka takiego jak ten https://wolmed.pl w Dubiach koło Bełchatowa. Jest tu w pełni indywidualny program leczenia dostosowany do możliwości pacjenta i dobra, całodobowa opieka medyczna oraz pomoc psychologów i psychiatrów

reprodukcje zdjęć
Awatar użytkownika
Sonka
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:21

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: Sonka »

Jeżeli szukasz dobrego ośrodka w którym Ci pomogą to weź pod uwagę Detoks Fenix. Jest to jeden z najstarszych ale i najlepszych ośrodków w Polsce który oferuje szerokie spektrum leczenia począwszy od detoksu aż po leczenie farmakologiczne. Każdy przypadek jest analizowany a terapia jest dopasowana indywidualnie. Ośrodek godny polecenia ponieważ pracują w nim doskonali specjaliści.
Awatar użytkownika
braver
Posty: 110
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:25

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: braver »

W razie gdyby terapia w takim profesjonalnym ośrodku nie dawała pożądanych rezultatów ( bo i tak niestety czasem się dzieje) to wówczas esperal Pułtusk może pomóc. Mam na myśli zabieg wszywania tego leku wykonywany w tym mieście. Poczytajcie sobie o tym, warto rozważyć to rozwiązanie
Magdalena

Re: Gdzie na terapię uzależnień?

Post autor: Magdalena »

Nie wiem dlaczego większość osób decyduje się na terapię. Obecnie występuje wiele metod leczenia alkoholizmu. Większą efektywnością wykazuje się np. zaszycie alkoholowe. Polecam poczytać o tym rozwiązaniu na https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywk ... zyn-turek/. Stosowanie wszywki alkoholowej z Esperalem stanowi bardzo trafione uzupełnienie psychoterapii i leczenia – niezbędnego w procesie leczenia choroby alkoholowej. Z tego powodu warto rozważyć jej implantację.
ODPOWIEDZ