Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Post autor: Lawanna »

Może poprzez jakąś wyszukiwarkę? Zwłaszcza że jestem z Bielsko-Białej. Może taka oferta pakietu medycznego dla pracowników w Bielsko-Białej będzie dobra? Dajcie znać jeżeli jesteście z tym na bieżąco.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Post autor: lagodna »

Dla mnie te pakiety medyczne to jakaś pomyłka. Jak miałam w zeszłej firmie, to nawet placówka, do której mieliśmy jeździć się w razie co leczyć, nie miała na stanie wyrobów takich jak substancja bakteriobójcza , przydatna przy pierwszym lepszym skaleczeniu. Lepiej dobrze sprawdzić warunki, nim człowiek się na coś zdecyduje.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Post autor: symboliczna »

A widzisz, bo widocznie zależy z jakiej placówki korzystasz, ja wykupiłam pakiet medyczny w medicover i nie narzekam, namówiła mnie na niego siostra bo sama korzysta z niego od lat i nigdy sie nie zawiodła na tej opiece medycznej
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Post autor: Liwka »

Zerknij sobie na stronę KDB Pomoc https://kdbpomoc.pl ja właśnie u nich załatwiłam pakiet medyczny nie tylko dla siebie, ale też dla całej swojej rodziny (Polmed). Jestem zadowolona, cena bardzo przystępna, a jednak spore zabezpieczenie w razie czegokolwiek.
Awatar użytkownika
Kasaho
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:38

Re: Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Post autor: Kasaho »

a badania profilaktyczne to gdzie robicie? ja ostatnio w diagnostyce wykupilam naprawde porzadny pakiet w dobrej cenie, widzialam, ze sa nawet dostosowane do dzieci czy seniorow
Awatar użytkownika
olo1
Posty: 158
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:47

Re: Gdzie znajdę dobry pakiet medyczny

Post autor: olo1 »

Tutaj http://hms-assistance24.com/ można się rozejrzeć. Mają tam różne pakiety medyczne. Nie da się ukryć, że w ten sposób nie tylko można bez kolejki dostać się do lekarza specjalisty, ale przede wszystkim kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Mają świetny sprzęt, doświadczenie i przede wszystkim zupełnie inne podejście do pacjentów.
ODPOWIEDZ