Horror

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 261
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Horror

Post autor: zero »

Możecie polecić mi jakiś dobry film, może być nawet horror, byle coś nowego i świeżego :) Z tego co wiem, to w polskiej kinematografii parę razy próbowano stworzyć horror, ale z tego co wiem, to średnio się to kończyło. Czekam, aż w końcu pojawi się coś dobrego :)
Awatar użytkownika
Kasaho
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:38

Re: Horror

Post autor: Kasaho »

:D ja za horrorami nie przepadam, ale dam się czasami namówić. Teraz w ogóle sporo oglądamy filmów w domu. Mamy mega duzy pakiet kanałów z upc https://www.upc.pl/pakiety/poznaj/nowe-pakiety/ także praktycznie dziennie coś ciekawego dorwiemy jak mamy czas

wyroby hutnicze aluminium
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Horror

Post autor: ZimowaDama »

Filmy, to to co lubię oglądać w wolnym czasie. Myślę o zakupie projektora - https://www.oleole.pl/projektory-multim ... toma.bhtml żeby zbudować sobie kino w domu. Wygodna kanapa, popcorn z mikrofalówki i naprawdę byłoby o niebo przyjemniej niż w kinie, nie uważacie?
Awatar użytkownika
grassaa
Posty: 56
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:30

Re: Horror

Post autor: grassaa »

Mi też możecie polecić, ale może raczej taki klasy B, typu że można się z niego pośmiać

l solar 1
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Horror

Post autor: igunia »

Mnie horrory raczej nie kręcą, już zdecydowanie bardziej wolę się wybrać na thriller. Jeszcze póki grają w kinach to muszę koniecznie iść na Ukrytą Grę. Głównie ze względu na mojego ulubionego aktora, czyli Roberta Więckiewicza
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Horror

Post autor: brysma »

Zastanawiałam się właśnie nad Ukrytą grą, ale zwykle polskich filmów nie wybieram, muszę przyznać, że mnie zachęciłaś :)
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Horror

Post autor: smutek »

A ja polecę zainteresowanie sie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Wiem, że jest pewna krytyka na film, ale błagam was, ostatnio mieliśmy do czynienia z prawdziwie polskim horrorem jakieś dobre dekady temu. Coś jednak musiało zainspirować reżysera oraz całą ekipę by stać się protoplastą (mam nadzieję) najnowszej fali polskich horrorów, za które nie będę musiał się wstydzić.
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: Horror

Post autor: irkaa »

Wczoraj wpadłam do siostry I jako film do obiadu coś musiałam znaleźć. Ona ma ta strefę abo na platformie vod tvp, ale w oczy rzucił mi się Zenek. No i tak się stało, że leciał w tle obiadu. Mimo różnych opinii mi się film podobał. Normalny prosty film, dość neutralny I przyjemny w odbiorze.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Horror

Post autor: igunia »

:)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: Horror

Post autor: franka »

Nie, horror to nie dla mnie ;) Tak naprawdę lubię wiele rodzajów filmów ale nie horrory,więc też specjalnie biorę wolne na festiwal Millennium Docs Against Gravity w kinie CSK http://www.spotkaniakultur.com/index.php/pl/kinocsk . Najlepsze wydarzenie filmowe roku, gdzie co seans to lepsza pozycja.
ODPOWIEDZ