Jakie zajęcia dla dzieci?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Konstancja_75
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 3:02

Jakie zajęcia dla dzieci?

Post autor: Konstancja_75 »

Hej wam. Co sądzicie o zapisywaniu dzieci na zajęcia dodatkowe? Według mnie to świetne rozwiązanie, żeby zapewnić im swego rodzaju rozrywkę, ale i odkrywać talenty. Mojemu synowi bardzo spodobała się gimnastyka artystyczna, więc regularnie uczęszcza na warsztaty. Na jakich zajęciach spędzają czas wasze dzieci?
Jadźka80

Re: Jakie zajęcia dla dzieci?

Post autor: Jadźka80 »

Myślę, że wiele zależy od zainteresowań dziecka. Moja córka od małego wykazywała zdolności muzyczne, dlatego zapisałam ją na zajęcia do Starogardzkiego Centrum Edukacji Muzycznej https://www.casiostarogard.pl/kontakt. Chętnie tam chodzi na lekcje wokalu i gry na gitarze. Jest bardzo z nich zadowolona, a ja widzę u niej spory progres.
UlkkaIŚ

Re: Jakie zajęcia dla dzieci?

Post autor: UlkkaIŚ »

Szeroki wybór fajnych gier zręcznościowych znajdziecie tutaj - https://mojebambino.pl/1339/Gry-zrecznosciowe . Zerknijcie sobie. Dzieciakom trzeba zapewnić fajną i rozwojową rozrywkę. Na pewno nie online, bo komputerów i Internetu współczesne dzieciaki zdecydowanie mają u siebie przesyt.
MariolAż

Re: Jakie zajęcia dla dzieci?

Post autor: MariolAż »

Moje dzieci najlepiej bawią się w gry planszowe i ostatnio okryłam taką grę https://millbay.pl/DZIECI-KONTRA-RODZIC ... YJNA-p3308 właśnie z tej strony https://millbay.pl/category/c/saleout. Na święta też coś zamówię i zastanawiam się nad grą https://millbay.pl/GRA-PLANSZOWA-G0RACY ... NDER-p4425 i https://millbay.pl/NIE-SMIEJ-SIE-WERSJA ... NDER-p4423 bo są w bardzo dobrych cenach.
ODPOWIEDZ