KOnto firmowe

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Karmilś

KOnto firmowe

Post autor: Karmilś »

Chcę otworzyć sobie konto firmowe. Nie mam opcji otwarcia sobie konta w banku w jakkim mam konto osobiste bo orientowałem się oraz konto jest drogie KOsztuje jakies 10 zł mesięcznie oraz w skali roku nazbiera się spora suma. Tak wieć szukam obecnie innego konta. Może doradzicie gdzie otworzyć?
Failaś

Re: KOnto firmowe

Post autor: Failaś »

.W przypadku kont firmowych trochę trudniej znaleźć jest konto, ktore rzeczywiście jest darmowe ponieważ większość takich kont posiada spore opłaty...

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie na tę stronę: promocje konta bankowe - możecie sobie tutaj znaleźć porównanie kont firmowych. Aktualnie najbardziej opłacalne opcje w tym zakresie oferuje :
ing bank śląski
nest bank
I właśnie w tym ostatnim banku sam mam konto.
Goroś

Re: KOnto firmowe

Post autor: Goroś »

Jeżeli szukacie odpowiedniego konta osobistego oraz firmowego dla siebie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane przez https://zyciewkredycie.pl/ranking-kont-bankowych/ ponieważ bardzo dokładnie przedstawili ranking na co zwrócić uwagę i gdzie można liczyć na dobre warunki bez jakichś dodatkowych ukrytych kosztów. Ja wolę wcześniej się upewnić niż od razu się decydować, a później niestety przez długi czas żałować i bez sensu przepłacać. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ