Kurs języka online czy stacjonarnie?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rozetta-79
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 4:12

Kurs języka online czy stacjonarnie?

Post autor: rozetta-79 »

Hej wam. Uważacie, że szybciej można nauczyć się języka stacjonarnie czy robiąc kurs w internecie? Pytam, bo sama rozważam stacjonarny kurs chińskiego, ale mam też możliwość nauki online. Wydaje mi się, że dużo zależy od motywacji i nastawienia. Jakie jest wasze zdanie? Chętnie się dowiem, jeśli macie jakieś doświadczenia w tym zakresie.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Kurs języka online czy stacjonarnie?

Post autor: waza »

Moim zdaniem kursy językowe on-line mogą być tak samo skuteczne, co kursy w formie stacjonarnej. Sama planuję się niedługo zapisać na kurs niemieckiego przez internet, organizowany przez Szkołę ProfiLingua. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online również możecie zapoznać się z jego ofertą. A może ktoś z Was miał już wcześniej z tą szkołą do czynienia?
Mońka

Re: Kurs języka online czy stacjonarnie?

Post autor: Mońka »

Myślę, że nauka języka angielskiego powinna być dostosowana przede wszystkim do preferencji osoby chcącej podjąć naukę. W Ling Team możecie liczyć na szeroki wybór grup językowych. Na https://lingteam.pl/kursy-jezyka-angielskiego-2 dowiecie się więcej. Zajęcia odbywają się w maksymalnie 6 osobowych grupach lub indywidualnie. Jeśli chcecie uczyć się online, również nie będzie z tym problemu. Placówka zapewnia bardzo dużą ilość wartościowych materiałów i świetne ceny za kurs.
sonya_67

Re: Kurs języka online czy stacjonarnie?

Post autor: sonya_67 »

Choć opcja nauki zdalnej wydaje się kusząca, widzę sama po sobie, że zajęcia stacjonarnie dużo więcej mi dają - więcej z nich zapamiętuję i wynoszę, łatwiej mi się skupić i w pełni zaangażować podczas lekcji. Dlatego, według mnie, jeśli chcecie nauczyć się języka w stosunkowo szybkim czasie, zajęcia stacjonarne będą lepszym wyborem. Ja uczęszczam do szkoły języków obcych Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie kurs jest dostosowywany do wieku i poziomu uczniów. Moja kilkuletnia siostra uczy się tam angielskiego, ja chodzę na kurs niemieckiego: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/oferta - obie widzimy efekty, choć uczymy się na różne sposoby. Dlatego bardzo wszystkim polecam to miejsce - jest godne zaufania i gwarantuje wysoki poziom nauczania. Nie zawiedziecie się. :)
ODPOWIEDZ