Patelnie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
hanusia
Posty: 48
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:25

Patelnie

Post autor: hanusia »

Wspaniałe są te Patelnie Średnica 32 cm to doskonała strona, na której zawsze znajdę najkorzystniejszą ofertę. Dziewczyny powiedzcie, która byłaby najbardziej praktyczna w kuchni. Raczej kupię taką uniwersalnej wielkości, tylko nie wiem jeszcze, czy z przykrywką, czy bez. W sumie do duszenia potraw przykrywka by się przydała.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Patelnie

Post autor: Liwka »

Ja mam ze cztery patelnie różnej wielkości. Jedną całkiem malutką na jedno jajko sadzone, jedną do naleśników, jedną na duuuże danie jednogarnkowe i jedną tradycyjną. No i zauważyłam że odkąd mam płytę indukcyjną nie muszę wymieniać patelni co pół roku tylko wystarczają na długo. A nie mam jakichś nie wiadomo jak drogich i wypasionych. Płytę mam z Electroluxa - Flex Bridge i naprawdę jestem zadowolona.
mysław

Re: Patelnie

Post autor: mysław »

W mojej kuchni są na daną chwilę trzy patelnie (głęboka z pokrywką, średnia- klasyczna oraz do naleśników). Są to patelnie ceramiczne ze specjalną powłoką wykonaną z gliny i minerałów. Postawiłem generalnie rzecz biorąc na walory praktyczne aby potrawy się nie przypalały i żebym nie musiał używać zbyt dużo tłuszczu.
ODPOWIEDZ