Prawdziwa choinka i Mikołaj

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Prawdziwa choinka i Mikołaj

Post autor: Matylda »

U nas od zawsze jest prawdziwa, pachnąca choinka i nie zamieniłabym jej na żadną sztuczną. Na prezenty też zwracamy szczególną uwagę, aby wszyscy byli miło zaskoczeni i zadowoleni. Wiecie, że jest bardzo ciekawa strona www.listymikolaja.pl , na której można zamówić wideo albo list z Mikołajem? Chyba takie właśnie niespodzianki zrobię dodatkowo moim bliskim. Nie mogę nawet sobie wyobrazić ich reakcji, jak się przekonają, że Mikołaj mówi albo pisze do nich po imieniu :)
Awatar użytkownika
nidzik
Posty: 30
Rejestracja: 28 paź 2019, 9:12

Re: Prawdziwa choinka i Mikołaj

Post autor: nidzik »

Prezenty na święta powinny być już szykowane i na pewno fotoksiążka na prezent dla bliskiej osoby się sprawdzi. Szybko można ją zaprojektować i zamówić w Empiku. Własne zdjęcia na pewno sprawią, że będzie to miła pamiątka, do której będzie się wracać.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Prawdziwa choinka i Mikołaj

Post autor: mado »

Ja mam zawsze największą frajdę, kiedy moje dzieci otwierają prezenty. Zawsze staram się ich czymś czego się nie spodziewają zaskoczyć. Na przykład dla mojego 10-latka smartwatch gps dla dziecka myślę, że będzie dużą i miłą niespodzianką. W tym wieku dużo przydatniejszy gadżet niż kolejna zabawka.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Prawdziwa choinka i Mikołaj

Post autor: zero »

Proponuję zakupić żywe drzewko, od kogoś z wieloletnim doświadczeniem. Na stronie : https://choinki.ranozebrano.pl/ znajdziecie również informację o tym, że dzięki zakupowi w tym sklepie, będziecie mogli wspomóc jakąś potrzebującą rodzinę, której nie stać na zakup prawdziwej choinki do domu.
Awatar użytkownika
paula.ela
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:49

Re: Prawdziwa choinka i Mikołaj

Post autor: paula.ela »

U nas też zwykle żywa, ale od 2 lat wyjeżdżamy na święta do Zalesia Mazury. Tam też jest żywa, którą wszyscy razem stroimy. W sumie tam jest nawet świąteczniej niż w domu, może dlatego, że nie ma napięcia, że wszystko musi się udać i być super, nie trzeba sprzątać, gotować, tylko faktycznie można chłonąć ten świąteczny czas,polecam wyjechać, zwłaszcza do Zalesia.
Awatar użytkownika
BeataBeaaa89
Posty: 80
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:29

Re: Prawdziwa choinka i Mikołaj

Post autor: BeataBeaaa89 »

U nas była sztuczna choinka z tej firmy http://www.virpol.pl/kontakt/ i to była najpiękniejsza choinka w moim życiu. Wybraliśmy choinkę "dziki świerk", która wyglądała jak prawdziwa. Polecam ten sklep bo mają naprawdę bardzo fajny asortyment.
ODPOWIEDZ