Reklama na banerach

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kwietoslawa
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 22:46

Reklama na banerach

Post autor: Kwietoslawa »

Cześć forumowicze :) Czy wy też uważacie, że banery reklamowe to ta forma reklamy zewnętrznej, która szybko trafia do potencjalnie zainteresowanych klientów? Ja stawiam przede wszystkim na takie banery i nie mogę narzekać na brak zainteresowania, a wy? Radzicie sobie tak samo czy w inny sposób?
Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 86
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: Reklama na banerach

Post autor: irkaa »

Ja już dawno przestałam bawić się w tradycyjne formy reklamy, bo według mnie są one mało skuteczne. Zresztą w mojej firmie chyba średnio by się ona sprawdziła, bo głównie działam w strefie internetu. A tutaj potrzebowałam agencji która naprawdę będzie spełniała wszystkie moje oczekiwania no i się udało, bo trafiłam na http://pharmar.pl/ którzy świetnie się orientują w branży farmaceutycznej.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: Reklama na banerach

Post autor: igunia »

To już zależy jaki biznes prowadzisz , bo to od niego wiele zależy w jaką reklamę powinno się inwestować. Ja mam działalność internetową dlatego też jedyną słuszną decyzją w moim przypadku była promocja w sieci. Agencja http://e-marketingnet.pl/ tutaj mnie wspiera z czego oczywiście jestem bardzo zadowolona bo wszystko się odpowiednio rozwija i kręci.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: Reklama na banerach

Post autor: franka »

O nie, to nie lata 90, teraz takie coś tylko psuje wizerunek marki, bo kojarzy się z zaśmiecaniem miejskiej przestrzeni kolejnymi banerami. Lepiej działać dyskretnie, jak to robi np Pani Agnieszka od http://mistrzyni-slow.pl/ . Poprzez teksty branżowe pisane na podstawie dostarczonych danych, zwiększa zainteresowanie marką, a między słowami dodaje delikatną reklamę, sugestię.
Awatar użytkownika
Milinka
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2020, 16:59

Re: Reklama na banerach

Post autor: Milinka »

Dobrym pomysłem na zachęcenie klientów do odwiedzania Twojej firmy, jest odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół firmy. Na stronie: https://www.jumatsc.pl/kategoria/kosze- ... erdzewnej/ jest oferta producenta, który może zaoferować Ci między innymi kosze na śmieci, ale jego oferta jest znacznie szersza
liniamila

Re: Reklama na banerach

Post autor: liniamila »

Polecam https://www.dmdisplay.pl/ , to w tej drukarni specjalizują się w nadruki na specjalnych standach. Banery, reklamowe, standy, wszystko jeśli przygotowane jest w raz z drukiem wysokiej jakości - szybko będzie napędzać nam nowych klientów. To bardzo skuteczna forma reklamy w dość dobrym budżecie.
ODPOWIEDZ